Gyva lėlė Barbė atsikratė šio įvaizdžio ir štai, kaip ji atrodo dabar
Ką dauguma merginų yra pasiruošusios padaryti dėl gražios išvaizdos? Ne tiesiog gražios, o visiškai idealios!
Greičiausia visi esate girdėję apie gyvą Barbę, vardu Valerija. Taip, tai ta pati ukrainietė, kuri darėsi daugybę plastinių operacijų, kad taptų panaši į lėlę, kurią myli visos mergaitės.
Per visą tą laiką, per kurį slėpėsi po šiuo įvaizdžiu, ji nuolat lankė sporto salę, kad patobulintų figūrą ir nesustorėtų.
Kiekvieną dieną ji naudojo tiek makiažo, kad per mėnesį ji išleisdavo milžiniškus pinigus idealiai išvaizdai palaikyti. Prieš kameras ji turėjo nejudėti, kad visiškai atrodytų kaip lėlė.
Bet šiuo metu jaunam modeliui visa tai nusibodo. Galiausiai ji atsikratė tos priklausomybės būti lėle, todėl ji atrodo normalesnė ir adekvatesnė mergina.
Tiesiog vieną kartą ji panoro būti natūralesne ir sveikesne. Visos tos varginančios treniruotės turėjo negrįžtamų pasekmių jos sveikatai: ir fizinei, ir psichologinei.
Dabar ji laikosi sveikos dietos, pati ragina visus gyventi sveikiau ir kuo labiau būti savimi.
Jos sekėjai džiaugiasi, kad dabar ji atrodo nuostabiai ir be to įkyraus Barbės įvaizdžio!
Venkite akių įtampos dienos bėgyje. 2-3 kartus per dieną užmerkite akis kelioms minutėms ir mėgaukitės ramybe. Štai 16 bazinių ir visiems žinomų pratimų iš akių mankštos. Darykite juos kasdien iš eilės. Jei jūs nešiojate akinius,…
Manote, smegenys negali „susirgti“? Klystate, dar ir kaip gali! Smegenys kenčia nuo ilgų valandų sėdėjimo internete, nuolatinio darbo ir nervų. Profesorius Vladas Čurea 10 metų bėgyje buvo greitosios pagalbos ligoninės direktorius. Jis atliko beveik 23000…Venkite akių įtampos dienos bėgyje. 2-3 kartus per dieną užmerkite akis kelioms minutėms ir mėgaukitės ramybe. Štai 16 bazinių ir visiems žinomų pratimų iš akių mankštos. Darykite juos kasdien iš eilės. Jei jūs nešiojate akinius,…
Manote, smegenys negali „susirgti“? Klystate, dar ir kaip gali! Smegenys kenčia nuo ilgų valandų sėdėjimo internete, nuolatinio darbo ir nervų. Profesorius Vladas Čurea 10 metų bėgyje buvo greitosios pagalbos ligoninės direktorius. Jis atliko beveik 23000…15,307  
Back to Top ↑