Į audinį įvyniotas imbieras per vieną naktį iš plaučių pašalins gleivines! Štai ką reikia daryti
Išbandykite tokį paprastą metodą.

Į audinį įvyniotas imbieras tiesiog išgelbės jus nuo kosulio ir skreplių! Jis neturi šalutinio poveikio, tačiau jį reikia kruopščiai paruošti, kad būtų galima naudoti. Ypač vaikams, turintiems jautrią odą. Nuolatinis kosulys jums gali sugadinti ir dieną, ir naktį, neleisdamassusitelkti ties rimtesnėmis problemomis arba trukdydamas išsimiegoti.

Net ir mažo vaiko, kurio imuninė sistema dar nėra pakankamai stipri, chroniškas kosulys gali baigtis gerokai rimtesnėmis ligomis.

Chroniškam kosuliui gydyti gydytojas greičiausia išrašys sirupą ir neišvardys galima nepageidaujamą jo poveikį ar ilgalaikes komplikacijas po tokių farmacinių preparatų.

Dvi sudedamosios dalys – dekstrometorfanas ir kodeinas – dažniausiai randamas vaistų nuo kosulio sudėtyje. Jos gali sukelti galvos skausmą, nemigą ar migreną.

Įprastiniams vaistams nuo kosulio yra alternatyva, kurią galite rasti ne vaistinėje, o savo šaldytuve!

Sumaišykite gryno medaus, alyvuogių aliejaus, miltų ir 1 valgomąjį šaukštą šviežiai sutarkuoto imbiero. Mišinį užtepkite ant servetėlės arba audinio, apie kurį paskui apvyniokite marlės skiaute.

Tada tą marlę uždėkite ant krūtinės arba nugaros, pritvirtinkite medicininiu pleistru. Suaugusieji šią priemonę gali laikyti visą naktį, tačiau turėkite omenyje, kad galite itin prakaituoti.

Vaikams ją galima uždėti iki trijų valandų prieš miegą.

Jau daug tūkstantmečių imbieras ir medus laikomi veiksmingomis priemonėmis įvairiems susirgimams gydyti, o stipraus kosulio atveju tik dar kartą įrodo savo efektyvumą.

Tik nepamirškite galimos alergijos atskiroms sudedamosioms dalims. Ir būtinai pasitarkite su gydytoju.

Ar jau matėte apatinį trikotažą, kurs kūną daro raumeningą? Nuo praeitų metų sausio japonų drabužių prekės ženklas „Choro-Lom“ pradėjo juo prekiauti. Jo kaina – apie 50 dol. Vyriška liemenėle vargu ar ką nustebinsi, tačiau japonų…
Kiaulienos kepsniai – vienas iš paprasčiausių variantų vakarienei. Jei juos pagaminsite pagal toliau pateiktą receptą, jie taps šventinio stalo puošmena ir pamalonins jūsų svečius. Kiaulieną galite pakeisti bet kokia kita mėsos rūšimi – jautiena, vištiena,…Ar jau matėte apatinį trikotažą, kurs kūną daro raumeningą? Nuo praeitų metų sausio japonų drabužių prekės ženklas „Choro-Lom“ pradėjo juo prekiauti. Jo kaina – apie 50 dol. Vyriška liemenėle vargu ar ką nustebinsi, tačiau japonų…
Kiaulienos kepsniai – vienas iš paprasčiausių variantų vakarienei. Jei juos pagaminsite pagal toliau pateiktą receptą, jie taps šventinio stalo puošmena ir pamalonins jūsų svečius. Kiaulieną galite pakeisti bet kokia kita mėsos rūšimi – jautiena, vištiena,…3,742  
Back to Top ↑