Iki ašarų: Mama surengė jautrią fotosesiją su dvynukais, žinodama, kad vienas jų miršta
Deja, Viljamas gimė su daugybe anomalijų, ir pas jį funkcionavo tik dešinė širdies pusė. 23-ią nėštumo savaitę Brentlingerių šeimai pasakė, kad jų sūnus greičiausiai gims negyvas, tačiau jis gimė gyvas ir praleido su savo šeima 11 dienų iki pat savo mirties. „Tai buvo laimingiausios 11 mano gyvenimo dienų“,- prisipažįsta Metju.

Kiekvienoje šeimoje yra žmogus, kuris neišsidūko. Mūsų šeimoje – tai močiutė. Po senelio mirties prieš šešerius metus mes parsivežėme ją pas save. Mano tėvai sako, kad tai likimas jiems keršija už tai, kad pas abu…
Labai paprastas ir skanus desertas! Paprastas, skanus, švelnus biskvitinis tortas, paruoštas pagal šitą receptą, taps tikru kulinarijos meno kūriniu, pradžiugins jūsų artimuosius, sužavės svečius. Ingredientai biskvitui: -120 g miltų -4 kiaušiniai -120 g cukraus -1/4…Tam, kad toks trumpas laikas, praleistas kartu, išliktų atmintyje, šeimos draugas susisiekė su Lindse Braun, profesionalia fotografe, kuri sutiko surengti jautrią Viljamo ir jo dvynės sesers Reigan fotosesiją kaip tik prieš Kalėdas. „Fotografijos – tai prisiminimai, – sako Lindsė Braun. – Aš žinau, kaip daug žmonių rūpinasi jais, todėl aš džiaugiuosi, kad irgi galėjau padaryti nors kažką“. Ir nors Viljamo jau nėra su mumis, jis visada liks šiose nuostabiose nuotraukose su savo tėvais ir dvyne sese.

„Aš verkiau, kai pirmą kartą peržiūrėjau jas. Aš iki šiol kartais verkiu, – pasakoja Lindsė Brentlinger. – Jie tokie gražūs, ir Viljamas nuostabus. Kai kuriose nuotraukose jie nemiega ir žiūri į pasaulį savo didžiulėmis akimis. Tai mes atsiminsime visada“.

Lindsė ir Metju Brentlingeriai iš Toledo (Ohajo valstija) ilgus metus bandė susilaukti vaiko.
Jų svajonė galiausiai išsipildė 2016 m gruodžio 17, kai Lindsė pagimdė dvynukus Viljamą ir Reigan.
Deja, Viljamas gimė su daugybe anomalijų, ir pas jį funkcionavo tik dešinė širdies pusė.
Tėvams pasakė, kad jų sūnus gims negyvas, tačiau Viljamas gimė gyvas ir praleido su savo šeima 11 dienų iki pat savo mirties.

„Tai buvo laimingiausios 11 dienų mano gyvenime“, – prisipažino Metju.
Tam, kad toks trumpas laikas, praleistas kartu, išliktų atmintyje, šeimos draugas susisiekė su Lindse Braun, profesionalia fotografe, kuri sutiko surengti jautrią Viljamo ir jo dvynės sesers Reigan fotosesiją.

„Fotografijos – tai prisiminimai, – sako Lindsė Braun. – Aš žinau, kiek daug žmonių jais rūpinasi, todėl aš džiaugiuosi, kad irgi galėjau padaryti nors kažką“.

„Aš verkiau, kai pirmą kartą peržiūrėjau jas. Aš iki šiol kartais verkiu“, – pasakoja Lindsė Brentlinger.
„Jie tokie gražūs, ir Viljamas nuostabus. Kai kuriose nuotraukose jie nemiega ir žiūri į pasaulį savo didžiulėmis akimis. Tai mes atsiminsime visada“.

Kiekvienoje šeimoje yra žmogus, kuris neišsidūko. Mūsų šeimoje – tai močiutė. Po senelio mirties prieš šešerius metus mes parsivežėme ją pas save. Mano tėvai sako, kad tai likimas jiems keršija už tai, kad pas abu…
Labai paprastas ir skanus desertas! Paprastas, skanus, švelnus biskvitinis tortas, paruoštas pagal šitą receptą, taps tikru kulinarijos meno kūriniu, pradžiugins jūsų artimuosius, sužavės svečius. Ingredientai biskvitui: -120 g miltų -4 kiaušiniai -120 g cukraus -1/4…1,411  
Back to Top ↑