Indaplovės aš neturiu, tačiau visuomet perku tabletes. Ar žinote, kodėl?
Kiekviena šeimininkė žino keletą gudrybių, kurie puikiai padeda kovoje už namų švarą ir tvarką.

Aš irgi ne išimtis. Apie vieną jų papasakosiu šiandieniniame straipsnyje.

Aš išmokau naudoti indaplovės tabletes namų ūkyje. Jos puikiai susidoroja su bet kokiu purvu namuose.

Mūsų laikais mažai žmonių aklai tiki reklama, kuri pasakoja apie stebuklingą įvairių plaunančių ir valančių priemonių poveikį.

Aš neturiu indaplovės, tačiau namų ūkyje naudoju tabletes.

Šiuo patarimu su manimi pasidalijo mano sesuo.

Aš pabandžiau ir pati įsitikinau, kad tai efektyviausia priemonė visų namų valymui, nuo virtuvės technikos iki sienų, grindų ir unitazų.

Jei jums reikia išvalyti virtuvės techniką ar unitazą, reikia paruošti tokį tirpalą:

2 l karšto vandens ištirpiname 2 tabletes.

Rankų apsaugai būtinai naudojame gumines pirštines.

Galbūt norisi išmėginti naujas salotas? Kodėl nepaeksperimentavus prieš Kūčias ir neišbandžius šio recepto? Tuno salotos maloniai jus nustebins! Sudėtis: 2 skardinės konservuoto tuno 150 g virtų ryžių 2 virti kiaušiniai 150 g sūrio 50 g žaliųjų…
Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir norime pasidalinti. Einšteino paklausė, kodėl prie jo durų prikalta pasaga, juk jis netiki prietarais. ,,Reikalas tas, kad prietarai išsipildo nepriklausomai nuo to, tikiu…Šio tirpalo pagalba visi nešvarūs paviršiai nusivalo pakankamai lengvai.

Valome paviršius

Bet kokie paviršiai, pavyzdžiui, sienos, durys ar virtuvės baldai nusiplauna lengvai ir greitai. Tiesą sakant, toks tirpalas susidoros net su flomasteriais išpieštais paviršiais, jei jūs turite vaikučių.

Plauname indus


Indai lengvai nusivalo kempinėle, suvilgyta tirpalu. Po to sausai iššluostome indus. Priemonė puikiai susidoroja su riebalų ir purvo likučiais, o paskui paprasta nuskalauti tekančiu vandeniu.
Taip pat ši priemonė lengvai susidoroja su maisto ir svilėsių likučiais.

Valome orkaitę, grilį ir skardas

Tirpalui nebus sunku išplauti net pačią nešvariausią orkaitę ar skardą. O kad išplautumėte kepsninės groteles ir iešmus, pakanka užmerkti juos tirpale 10-15 min ir iš degėsių ir riebalų nieko neliks, nė pėdsako.

Valome sodo baldus

Tokia priemonė puikiai šalina purvą nuo plastikinių sodo baldų ir jie vėl bus kaip nauji.

Unitazas

Kad atsikratytumėte įsigėrusių apnašų, tiesiog įmeskite į unitazo dugną 1 tabletę ir palaukite, kol ji pilnai ištirps. Apnašos, kurios anksčiau valėsi labai sunkiai, dings ilgam.

Todėl jei jūs neturite indaplovės, tai ne priežastis nenaudoti tablečių.
Jos puikiai padės jūsų namų ūkyje.

Galbūt norisi išmėginti naujas salotas? Kodėl nepaeksperimentavus prieš Kūčias ir neišbandžius šio recepto? Tuno salotos maloniai jus nustebins! Sudėtis: 2 skardinės konservuoto tuno 150 g virtų ryžių 2 virti kiaušiniai 150 g sūrio 50 g žaliųjų…
Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir norime pasidalinti. Einšteino paklausė, kodėl prie jo durų prikalta pasaga, juk jis netiki prietarais. ,,Reikalas tas, kad prietarai išsipildo nepriklausomai nuo to, tikiu…2,932  
Back to Top ↑