Interneto dėka porai pavyko išgelbėti pamestinuką
Vinodas Kapri, režisierius iš Naujojo Delio, kaip visada rytais, peržiūrinėjo savo paskyrą twiteryje. Jis pamatė patalpintą keistą filmuką. Jame buvo nufilmuotas mažutėlis naujagimis, pamestas kažkur šiukšlyne. Tas vaizdas taip sujaudino vyrą, kad jis parodė filmuką žmonai ir jie nusprendė surasti mažylį ir jam padėti.
Mes buvome labai susijaudinę“ , – pasakojo Kapri, – „Aš negalėjau žiūrėti, kaip mažylis verkia. Mano širdis plyšo iš gailesčio, ir to pakako, kad mes su žmona nuspręstume surasti šį mažylį“.
Pora socialiniuose tinkluose patalpino skelbimą su prašymu padėti surasti nelaimingą naujagimį, kol dar ne vėlu. Vinodas Kapri su žmona parreiškė, kad jie įsisūnys vaiką ir juo pasirūpins.
„Mes nebuvom iki galo tikri, kad tas filmukas tikras, nes ir anksčiau pasitaikydavo suvaidintų panašaus turinio video“, – sakė vyras.
Tačiau jų skelbimas greitai apskriejo internetą. Po kelių valandų išaiškėjo, kad mažylis rastas ir nugabentas į ligoninę. Naujagimis, pasirodo, buvo mergytė.
Jau sekančią dieną Vnodas su žmona nuvažiavo 500 km, kad nusigautų iki tos ligoninės, kurioje buvo vaikelis. Pasikalbėjus su gydytojais paaiškėjo, kad nežiūrint į tai, kad vaikelis tesvėrė 1,5 kg, mergytė greitai sveiko.
Šiuo metu pora ruošia dokumentus įdukrinimui. Kai tik mažylės sveikata stabilizuosis, mylintys tėvai galės pasiimti ją namo.

Instagramo paskyra @crimesagainstshoemanity tiesiog stulbina! Kadangi normalaus žmogaus vaizduotė tokių išradimų išrasti nesugeba. Būtent todėl paskyra yra kalbanti – jos pavadinimas verčiamas kaip „nusikaltimai prieš batiją“ (batai+žmonija – žodžių žaismas). Dėvėti tokią avalynę – pats…
Neįmanoma nepastebėti to fakto, kad vyrai ir moterys mąsto visiškai skirtingai. Tai,kas vienai lyčiai yra norma, kitai gali būti nenormalu, nepriimtina. Būtent todėl jūs galbūt nesutiksite su mūsų sąrašu dalykų, kurie taip nepatinka stipriosios lyties…Instagramo paskyra @crimesagainstshoemanity tiesiog stulbina! Kadangi normalaus žmogaus vaizduotė tokių išradimų išrasti nesugeba. Būtent todėl paskyra yra kalbanti – jos pavadinimas verčiamas kaip „nusikaltimai prieš batiją“ (batai+žmonija – žodžių žaismas). Dėvėti tokią avalynę – pats…
Neįmanoma nepastebėti to fakto, kad vyrai ir moterys mąsto visiškai skirtingai. Tai,kas vienai lyčiai yra norma, kitai gali būti nenormalu, nepriimtina. Būtent todėl jūs galbūt nesutiksite su mūsų sąrašu dalykų, kurie taip nepatinka stipriosios lyties…


920  


ChargedBack to Top ↑