Iš kanalizacijos liuko sklido gailus „verksmas“ : aklas kačiukas prašė pagalbos
Savanorė Nikė Martinez seniai užsiima mūsų mažesniųjų brolių gelbėjimu. Ji taip pat bendradarbiauja su savanoriais, kurie gaudo ir sterilizuoja benamius gyvūnus, kad sumažėtų jų populiacija.
Šį kartą Nikei teko atsakingas, nors ir ne toks viliojantis darbas: iš nešvaraus kanalizacijos liuko ištraukti ten įkritusį kačiuką.
Tą dieną ji buvo su kolege Lesle. Abi kaip tik ieškojo benamių kačių ir šunų. Ir štai Leslė išgirdo miauksėjimą – tokį beviltišką ir gailų…
Po minutėlės savanorės suprato, kad garsas sklinda iš liuko, susijungiančio su lietaus kanalizacija. Neilgai galvojusi, Nikė nulipo žemyn, kad pasiektų kačiuką.
Užsimovusi pirštines ir nugalėjusi pasišlykštėjimą nuo išsibėgiojančių iš kanalizacijos vamzdžio tarakonų, Martinez nusileido kačiuko. Visa laimė, kad jis nenustojo cypti, ir moteris galėjo judėti jo cypsėjimo link.
Tai ką ji pamatė, labai ją nuliūdino. Kačiukai buvo trys, bet du jau buvo mirę. Liko vienintelis, kuris išgyveno, nežiūrint į nieką.
Vėliau išaiškėjo, kad išsigelbėjęs kačiukas turi mamą. Toji laukinė katė atėjo į tą vietą šiek tiek vėliau. Savanorės labai apsidžiaugė. Juk išgelbėtam mažyliui labiausiai reikėjo mamos globos.
Nikė nusprendė pasiimti šiuos abu gyvūnus į savo namus. Parengė katei ir jos „dukrelei“ tylų ir šiltą kambarį. Jame abi jautėsi ramios ir saugios.
Praėjo dar šiek tiek laiko ir katė-mama Sju ir jos „dukrelė“ Mažylė Leslė priprato prie naujo gyvenimo. Suaugusi katė rūpinosi mažyle, girdė ją pienu ir išlaižydavo kailiuką.
O tada jau mažylė katytė atmerkė savo akytes. Pamatė ir savo mamą, ir kambarį, kuriame jas priglaudė.
Благодаря заботе кошки-мамы и помощи со стороны волонтеров Кроха Лесли окрепла и расцвела. Набравшая вес, она стала веселым, игривым котенком.
Mamos katės dėka ir savanorių pagalbos dėka, Mažylė Leslė sustiprėjo ir pražydo. Pasitaisiusi ji tapo linksmu ir žaisti mėgstančiu kačiuku.
Meniškos sielos turkas Uguras Gallenas sukūrė itin reikšmingus koliažus, vaizduojančius liūdną dviejų šiuolaikinių pasaulių skirtumus. Štai ką rašo pats autorius: „Aš gyvenu Turkijoje, kuri yra šalia vieno pačių pavojingiausių regionų dabartiniame pasaulyje. Man šių teritorijų…
Pasiūlymas šiuolaikiniams Robinzonams Ši sala vadinasi Andikitira. Šis Jonijos salų perlas yra akmenuota, laukinė žemė su žmogaus rankos nepaliesta gamta. Tai ideali vieta atsijungti ir pasijusti esant už pasaulio ribų. Saloje yra tik vienas žavingas…Meniškos sielos turkas Uguras Gallenas sukūrė itin reikšmingus koliažus, vaizduojančius liūdną dviejų šiuolaikinių pasaulių skirtumus. Štai ką rašo pats autorius: „Aš gyvenu Turkijoje, kuri yra šalia vieno pačių pavojingiausių regionų dabartiniame pasaulyje. Man šių teritorijų…
Pasiūlymas šiuolaikiniams Robinzonams Ši sala vadinasi Andikitira. Šis Jonijos salų perlas yra akmenuota, laukinė žemė su žmogaus rankos nepaliesta gamta. Tai ideali vieta atsijungti ir pasijusti esant už pasaulio ribų. Saloje yra tik vienas žavingas…893  
Back to Top ↑