Jeigu valydamiesi dantis ant savo liežuvio pamatote kažką keisto – neignoruokite!
Jei iškišite liežuvį ir jį apžiūrėsite, sužinosite apie save daug naujo. Liežuvis – padeda kalbėti, ryti, jausti skonį ir dar daug dalykų. Bet ar žinote, kad liežuvis gali padėti jums sužinoti apie sveikatos problemas? Atsistokite priešais veidrodį, iškiškite liežuvį, ir jį apžiūrėkite!

Rausvas ir lygus

Jei jūsų liežuvis rausvas, be dėmių, vadinasi jūs neturit jokių bėdų. Bet liežuvis neturi būti labai lygus. Kitaip tai gali reikšti, kad jums trūksta vitaminų.

Raudonas ir patinęs

Kuris gi mylintis tėtis nenori, kad jo dukrelė atrodytų ne prasčiau už savo bendraamžes? Štai ir mūsų pasakojimo herojus leido savo mergaitę mokytis vairavimo. Svajojo, kad ji gautų vairuotojo teises. Ir dukra buvo 100% įsitikinusi:…
Kai kurie kitų tautų įpročiai gali mums pasirodyti iš pirmo žvilgsnio keisti. Tačiau atidžiau išnagrinėjus šį klausimą galima suprasti, kad jie visai teisingi. Požiūris į šunis Vokietijoje labai geras požiūris į šunis. Juos čia myli…Ryški raudona spalva liudija apie vitaminų trūkumą, tai gali būti vitamino B12 trūkumas, arba folio rūgšties, būtent todėl rausva spalva virsta raudona. Papildykite savo racioną augaliniu maistu, žalumynais.

Liežuvis su kraštų nelygumais

Jei liežuvio kraštai panašūs ė smulkias bangeles, tai gali reikšti, kad sutrikusi skydliaukės veikla. Kiti simptomai – dažnos mėlynės, plaukų slinkimas, žemas kraujospūdis. Tai gali būti ir dehidratacijos simptomas. Todėl stebėkite, ar per parą išgeriate reikiamą kiekį skysčių.

„Suskilinėjęs“ liežuvis

Toks liežuvio „suskeldėjimas“ gali reikšti autoimuninės sistemos sutrikimus. Tačiau, greičiausiai, tai nėra pavojinga sveikatai. Taip gali nutikti, kai jūs esate pakankamai jauni, bet pas jus pradeda atsirasti raukšlelės. Dažniau lankykitės pas odontologą ir paprašykite, kad patartų jums, ką daryti.


MŪSŲ TINKLALAPYJE TALPINAMI TIK PRAMOGINIO POBŪDŽIO STRAIPSNIAI, SURINKTI IŠ VISOS PLANETOS. TINKLALAPIO REDAKCIJA NEATSAKO UŽ DUOMENŲ TIKSLUMĄ IR AKTUALUMĄ.
KAI KURIUOSE STRAIPSNIUOSE GALI BŪTI NETIKSLIŲ REKOMENDACIJŲ IR PATARIMŲ, GALINČIŲ SUKLAIDINTI, TODĖL BŪTINAI PASIKONSULTUOKITE SU TO PROFILIO SPECIALISTU, PRIEŠ IŠBANDYDAMI.

Kuris gi mylintis tėtis nenori, kad jo dukrelė atrodytų ne prasčiau už savo bendraamžes? Štai ir mūsų pasakojimo herojus leido savo mergaitę mokytis vairavimo. Svajojo, kad ji gautų vairuotojo teises. Ir dukra buvo 100% įsitikinusi:…
Kai kurie kitų tautų įpročiai gali mums pasirodyti iš pirmo žvilgsnio keisti. Tačiau atidžiau išnagrinėjus šį klausimą galima suprasti, kad jie visai teisingi. Požiūris į šunis Vokietijoje labai geras požiūris į šunis. Juos čia myli…4,473  
Back to Top ↑