Ji buvo jauniausia ir gražiausia grožio konkurso dalyve. Kas jai nutiko praėjus 12 metų?
Iden Vud išpopuliarėjo iškart po to, kai jos mama Miki atvedė ją į vaikų grožio konkursą. Iden tada buvo vos 2 metai. Mergaitė laimėjo konkursą, o paskui tapo tikra žvaigžde. Žiuri ne tik buvo sužavėta ja, bet ir pranašavo jai didingą ateitį modelių versle.
Tokia ateitis atėjo labai greitai. Iden mama buvo apsvaiginta dukters sėkmės ir nesustojo ties pasiektu. Apie tai liudija šimtai grožio konkursų, kuriuose dalyvavo jaunoji gražuolė.
Mergaitės mama kartais imdavosi griežtų metodų  ugdydama stropumą mergaitės charakteryje. Ji galėjo pasinaudoti diržu ir mokyti, kaip reikia elgtis stresinėse situacijose. Mergaitė jau priprato prie energetinių gėrimų. Motina vertė vaiką juos gerti tam, kad ji daug šypsotųsi ir darytų tai, ką jai lieps. Dėl to Iden kentėjo galvos ir skrandžio skausmus.
Be to, Iden tekdavo valandomis nejudant sėdėti krėsle, kol kirpėjas burdavo prie jos šukuosenos. Vizitai į soliariumą jai buvo įprastas reiškinys.
Kai apie motinos išsišokimus sužinojo globos organai, jie bandė imtis priemonių ir padėti vaikui. Greičiausiai todėl mergaitė dingo nuo podiumų ir nesirodė tol, kol pati nenuspręs įeiti į modelių verslą. Per tą laiką Iden parašė knygą apie savo gyvenimą.
14 metų amžiaus ji grįžo į verslą su naujais užmojais. Jos su mama dabar planuoja atidaryti savo verslą vaikučiams. Be to, Iden dalyvauja mados pristatymuose ir fotosesijoje Niujorke.
Net senos močiutės keptuvės spindi švara! Geriausia priemonė! Keptuvės blizgės! Šie 3 ingredientai padės išvalyti pačias seniausias keptuves! Mūsų visų namuose yra senų keptuvių, kurias seniai reikia išvalyti. Po šios procedūros keptuvės blizgės kaip naujos.…
Susipažinkite su papūga vardu Kiriuša. Šis nuostabus paukštis turi net keletą talentų. Pirmiausia – jis labai mėgsta šeimininkauti virtuvėje ir padėti šeimininkui, antra – jis turi ypatingų oratorinių sugebėjimų. Jis gali palaikyti pokalbį beveik  bet…Net senos močiutės keptuvės spindi švara! Geriausia priemonė! Keptuvės blizgės! Šie 3 ingredientai padės išvalyti pačias seniausias keptuves! Mūsų visų namuose yra senų keptuvių, kurias seniai reikia išvalyti. Po šios procedūros keptuvės blizgės kaip naujos.…
Susipažinkite su papūga vardu Kiriuša. Šis nuostabus paukštis turi net keletą talentų. Pirmiausia – jis labai mėgsta šeimininkauti virtuvėje ir padėti šeimininkui, antra – jis turi ypatingų oratorinių sugebėjimų. Jis gali palaikyti pokalbį beveik  bet…8,059  
Back to Top ↑