Jie tiesiog neįveikiami: 3 Zodiako ženklai, kurie sugeba apsisaugoti nuo neigiamos energijos
Kiekvienas iš mūsų turi savo energetinį lauką.

Jei laukas yra silpnas, tuomet per jį galima paveikti tą asmenį ir diktuoti jam savo taisykles. Jūs tikriausiai ne vieną kartą jautėte, kad bendravimas su kai kuriais žmonėmis sumažina jūsų jėgas ir keičia nuotaiką į blogąją pusę. Tai yra neigiamo poveikio pasekmė.

Tačiau Zodiako ženklų tarpe yra tokių ženklų, kurie gali nugalėti bet kokį negatyvą. Ir kas įdomiausia, kad jie dažniausiai net nenutuokia apie savo stiprias ir turimas galias.

Nr. 3 – Ožiaragis.

Ožiaragiai yra gana praktiški. Jie nepraktikuoja ezoterikos ir netiki mistika. Ožiaragiai vadovaujasi tik sausais faktais. Jie visada turi savo nuomonę ir niekuomet nepritars aplinkiniams, jei tai prieštarauja jų principams.

Kuomet Ožiaragiai jaučia, kad bendravimas su žmogumi jiems nemalonus ar nepriimtinas, jie iš karto stengiasi išvengti šio bendravimo. Be to, pastebima tokia tendencija, kad jei pavydi Ožiaragiui arba linki jam nesėkmių, tai visa tai greitai sugrįžta atgal.

Ir dar, piktanoris pajunta jėgų sumažėjimą ir net gali susirgti sunkia liga. Tad, verčiau prie Ožiaragio nesiartinti.

Tai buvo panašu į naktinį košmarą visai šeimai. Styvenas Svopas rado savo motiną be sąmonės. 45-erių moteris buvo komoje 12 dienų, todėl gydytojai patarė šeimai atjungti gyvybės palaikymo sistemą. Tai buvo sunkus sprendimas šeimai. Bet…
Pagrindinė šio vaizdo įrašo veikėja – jauna, graži ir aktyvi moteris. Ji trijų suaugusių vaikų, kurie pasiruošę padaryti viską, kad ji šypsotųsi, mama. Pirmoje santuokoje su jų tėvu ji nerado laimės, ir sutuoktiniai greitai išsiskyrė.…Nr. 2 – Dvyniai

Dvyniams labai lengva rasti bendrą kalbą net su nepažįstamu jam žmogumi. Dvyniai gali valandų valandas kalbėti apie nieką – jiems tikrai patinka toks bendravimas. Pokalbio metu Dvyniai sąmoningai atsikrato negatyvios energijos. Jie tiesiog ją ištirpdo erdvėje ir ją neutralizuoja. Tačiau palenkti juos į savo pusę tikrai niekams nepavyks.

Dvyniai sugeba mintimis pastatyti aplink save storiausią ir aukščiausią sieną, kuri atmeta viską, ką sako ir siunčia pašnekovas, bei sugrąžina jam viską atgal. Dvyniai praktiškai nepasiduoda jokiai kritikai ir nereaguoja į pastabas. Visą negatyvą jie sugrąžina adresatui.

Geriausia gynyba – tai puolimas, būtent tokiu principu vadovaujasi Dvyniai. Tai padeda jiems išvengti kitos pusės spaudimo bei jam pasipriešinti.

Nr. 3 – Žuvys.

Nežiūrint į tai, kad Žuvys labai emocionalios bei jautrios aplinkiniam pasauliui, tačiau, praktiškai nepasiduoda jokiai kritikai. Jos turi savo vidinę slaptą tvirtovę ir sugeba joje tiksliu laiku pasislėpti.

Žuvys gali taip užsidaryti savyje pokalbio metu, kad net nesupras pokalbio esmės. Ir jos taip daro, kuomet tampa suprantama, kad iš žmogaus sklinda blogis ir negatyvas.

Tokiu būdu, Žuvys pasislepia slaptoje tvirtovėje ir nustoja eikvoti savo jėgas. Dažnai atsitinka taip, kad Žuvys sugrąžina visą negatyvą kitam asmeniui, ir net jį kelis kartus padaugina. Visą tai jos daro sąmoningai. Taigi, geriau nedaryti šių eksperimentų su Žuvimis.

Tai buvo panašu į naktinį košmarą visai šeimai. Styvenas Svopas rado savo motiną be sąmonės. 45-erių moteris buvo komoje 12 dienų, todėl gydytojai patarė šeimai atjungti gyvybės palaikymo sistemą. Tai buvo sunkus sprendimas šeimai. Bet…
Pagrindinė šio vaizdo įrašo veikėja – jauna, graži ir aktyvi moteris. Ji trijų suaugusių vaikų, kurie pasiruošę padaryti viską, kad ji šypsotųsi, mama. Pirmoje santuokoje su jų tėvu ji nerado laimės, ir sutuoktiniai greitai išsiskyrė.…


9,473  


ChargedBack to Top ↑