Justinas Jankevičius su šeima pateko į avariją
Šeštadienį Vilniuje prie Žaliojo tilto Justinas Jankevičius su šeima pateko į avariją. Automobilyje važiavo jo mergina Greta ir jų vaikas.
J. Jankevičius šiuo metu išvyko į ligoninę pasitikrinti sveikatos. Avarijos aplinkybės ir kodėl įvyko eismo nelaimė – tikslinamos.
.

.
VPK Komunikacijos poskyrio vedėja, iškvietimas gautas 13 val. 53 minutės. Du automobiliai susidūrė prie Žaliojo tilto, laimei, didelės nelaimės išvengti pavyko. J.Jankevičiaus vairuojamame automobilyje buvo ir kūdikis, dėl to nuspręsta iškviesti medikus. Pirminėmis žiniomis, niekas iš avarijos dalyvių sužalojimų nepatyrė.

Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują dainą „Aš savo laimę radau“ ir jaudinantį jos vaizdo klipą. Šiuo nelengvu laikotarpiu žinoma moteris kviečia visus prisiminti savo pačias šilčiausias gyvenimo akimirkos ir jomis dalintis su kitais.  …
Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują dainą „Aš savo laimę radau“ ir jaudinantį jos vaizdo klipą. Šiuo nelengvu laikotarpiu žinoma moteris kviečia visus prisiminti savo pačias šilčiausias gyvenimo akimirkos ir jomis dalintis su kitais.  …23,887  
Back to Top ↑