Jūsų sūnus pasirinko savo motina būtent jus
O jūs žinojote, kad vaikai patys pasirenka savo tėvus? Taip, yra šitaip ir jūsų  sūnus pasirinko jus, susiejęs savo sielą su jūsiške. Prieš gimdamos  būsimų vaikų sielos išgyvena tai, ko paskui negali atsiminti, bet ryšys su motina sukuriamas dar iki gimimo, ir sielos susijungia visam laikui.

Šis motinos kreipimasis į sūnų ištirpdys bet kokią širdį!

„Man sunku apsakyti žodžiais visas emocijas ir pojūčius, kuriuos aš jaučiau, žinodama, kad tu atsiradai mano pilvelyje. Tu taip greitai augi, žvelgdamas į pasaulį nekaltu žvilgsniu, ir kasdien atskleidi sau naujas šio pasaulio paslaptis.

Bet tu augi ne vienas – aš augu kartu su tavimi ir vystausi kaip motina.

Ir aš noriu, kad tu žinotum, kad tikslas gyvenime – ne šiaip būti laimingu. Tu džiaugsiesi ir liūdėsi, sutiksi įvairių žmonių – gerų ir blogų, ir pats spręsi, ką paleisti, o ką pasiimti su savimi.  Bet kiekviena akimirka te būna pripildyta teigiamos prasmės, kad tu gyventum šiandiena, o ne rytojaus viltimis.

Negaišk laiko tam, kas griauna tavo pasaulį. Daryk tai, kas vers tavo sielą vibruoti, o visa kita ateis savaime.

Nepriklausyk nuo nieko, juk kūrimo energija randasi būtent tavo viduje.

Tegu tavo mintys būna gražios, ir tavo gyvenimas toks taps. Tai, kas tavo galvoje, taps tavo dalimi, ne tik mintyse, bet ir realybėje. Laikas nuo laiko mėgaukis tyla ir įsiklausyk į savo esybę, ir tada galėsi išsklaidyti bet kokią abejonę, kuri tau kils.

Būk dėkingas, tai geriausia prizmė, per kurią reikia žiūrėti į gyvenimą, ir kuo daugiau tu dėkoji, tuo daugiau tu gauni.

Meilė vienija tuos, kurie myli vienas kitą, amžiams. Aš myliu tave be jokių sąlygų ir reikalavimų, nepriklausomai nuo to, ką tu darai ar nedarai. Aš be galo dėkinga gyvenimui už tai, kad suteikė man galimybę tapti tavo motina.

Aš vertinu ir puoselėju mūsų ryšį…tą, kuris eina iš pačių mūsų sielų gelmių.

Aš neneigiu, kad puiku būtų apsaugoti tave nuo viso to, kas gali versti tave kentėti. Bet tai apribos tave, pavogs tavo patirtį, ir jei tu pasirinkai mane, kad ateitum į šį pasaulį, tai geriausia, ką aš galiu padaryti – tai mylėti, palaikyti ir gerbti tave. Aš čia ne tam, kad eičiau tavo keliu vietoje tavęs, aš tiesiog lydėsiu tave.

Ačiū, kad buvai mano dalimi, brangus sūnau. Mano gyvenimas tapo daug gražesnis, kai jame atsiradai tu. Atleisk man mano klaidas, aš stengiuosi kaip galiu ! Aš norėčiau atšvęsti su tavimi dar daug gimtadienių, matyti tave ir mylėti kasdien!“

O ką jūs pasakytumėte savo sūnui?

Ankstų sekmadienio rytą prie policijos automobilio palikto sostinėje, Karoliniškių rajone, priėjęs pareigūnas išvydo nemalonų vaizdą: chuliganai apipaišė jį piešiniais. Dėl šio įvykio nedelsiant pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį. Kas…
Gyvenimas – nenuspėjama epizodų ir monetų grandinė, kuri niekada nepasikartoja. Vieni renkasi nerizikuoti, kiti, priešingai, jaučia malonumą važinėdami amerikietiškais kalneliais. Kaip besistengtumėte kontroliuoti gyvenimą, anksčiau ar vėliau jis pateiks jums siurprizą. Tokiais momentais viskas, kas…Ankstų sekmadienio rytą prie policijos automobilio palikto sostinėje, Karoliniškių rajone, priėjęs pareigūnas išvydo nemalonų vaizdą: chuliganai apipaišė jį piešiniais. Dėl šio įvykio nedelsiant pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį. Kas…
Gyvenimas – nenuspėjama epizodų ir monetų grandinė, kuri niekada nepasikartoja. Vieni renkasi nerizikuoti, kiti, priešingai, jaučia malonumą važinėdami amerikietiškais kalneliais. Kaip besistengtumėte kontroliuoti gyvenimą, anksčiau ar vėliau jis pateiks jums siurprizą. Tokiais momentais viskas, kas…


2,212  


ChargedBack to Top ↑