Ką jūs čia matote? Yra 2 variantai, ir jūsų pasirinkimas parodys, kokia jūsų mąstymo struktūra
Leiskite veikti pasąmonei!

Pastaraisiais metais psichologiniams testams teikiama vis didesnė reikšmė. Daugelis kompanijų ir net valstybinės įstaigos naudoja juos priėmimo į darbą metu, norėdami daugiau sužinoti apie priimamą į darbą kandidatą. Psichoterapeutai taip pat naudoja tokius testus, norėdami geriau suprasti savo pacientus.

Tai, ką mes matome, dažnai atspindi mūsų minčių eigą. Būtent dėl to testai su paveikslėlių suvokimu teikia tokį tikslų rezultatą.

Pažvelkite į paveikslėlį ir pasakykite, ką jūs čia matote. Prisiminkite: įdėmiai apžiūrinėti nereikia, tiesiog metę pirmą žvilgsnį, pasakykite, ką matote.

Taigi, ką jūs pamatėte?

Liūto galvą.

Jeigu pirmiausia jums į akis krito liūto galva, vadinasi, jūsų protas labai praktiškas. Jūs linkę viską apgalvoti ir išanalizuoti. Jūs pasiekiate puikiausių rezultatų žinių srityje, kur reikalingas atidumas ir kruopštumas.

Kartais jūs būnate užsispyrę ir norite, kad viskas klostytųsi taip, kaip jūs norite. Tokiais momentais būtų gerai įsiklausyti ir į kitų nuomonę – tai leis jums daugiau sužinoti, o empatijos pasireiškimas leis tik padės jūsų vystymuisi.

Sunku, kartais netgi neįmanoma suvokti, kad benamiai žmonės patys pasirenka sau tokį siaubingą gyvenimą. Jeigu tai tikrai taip yra, tai kodėl gi daugelis iš mūsų jaučia jiems pasibjaurėjimą?! Tačiau Keisė Fišer visiškai kitaip priima ir…
Mergytės dvynės Lija Rouz ir Ava Mari gimė 2010 metų liepos 7 dieną Kalifornijoje, rašo Little Things. Jų atėjimo į šį pasaulį nekantriai laukė mama Džekė,jos vyras ir vyresnysis sūnus, kuris taip pat troško turėti…Jūs nemėgstate išeiti iš savo komforto zonos ir nelabai mėgstate staigmenas ir naujoves. Dėl to kartais bijote ateities. Jums vertėtų pasistengti mokytis naujovių, kad taptumėte geresni ir ramesni.

Nors kartais jums sudėtinga adaptuotis situacijoje, jūs mokate įveikti bet kokius sunkumus savo sugebėjimo racionaliai įvertinti situaciją ir viskam atrasti paaiškinimą, dėka. Svarbiausia – nepasiduoti!

Beždžionę medyje.

Jei jūs pamatėte beždžionę medyje, tai reiškia, kad jūsų protas labai kūrybingas. Jis pilnas originalių idėjų ir drąsių idėjų. Kviečiame jas įgyvendinti. Tiesa, pirmiausia jums reiks išmokti save suorganizuoti, nes jums nuolat niekam neužtenka laiko.

Jūs galite išspręsti bet kokią problemą, kokia sudėtinga ji bebūtų. Ir tai todėl, kad turtinga vaizduotė ir išradingumas leidžia atrasti jums išeitį iš tokių situacijų, kurios kitiems gali pasirodyti neišsprendžiamomis. Jūs žinote, kad kiekvienas gyvenime padarytas žingsnis – tai vertinga pamoka, ir netgi iš nesėkmės mokate gauti naudos.

Kartais jums reikėtų kreipti daugiau dėmesio į tai, kas vyksta aplink. Gyventi vien tik savo pasaulyje – ne visada naudinga. Prisiminkite, kad jūs reikalingi savo artimiesiems, neužsisklęskite savyje!

Užtai jums labai lengva užmegzti naujas pažintis, nes jūs visada žinote, kaip ir kam patikti.

Kaip jums patiko rezultatas? Panašu į teisybę?

Sunku, kartais netgi neįmanoma suvokti, kad benamiai žmonės patys pasirenka sau tokį siaubingą gyvenimą. Jeigu tai tikrai taip yra, tai kodėl gi daugelis iš mūsų jaučia jiems pasibjaurėjimą?! Tačiau Keisė Fišer visiškai kitaip priima ir…
Mergytės dvynės Lija Rouz ir Ava Mari gimė 2010 metų liepos 7 dieną Kalifornijoje, rašo Little Things. Jų atėjimo į šį pasaulį nekantriai laukė mama Džekė,jos vyras ir vyresnysis sūnus, kuris taip pat troško turėti…


7,791  


ChargedBack to Top ↑