Kačiukas su keturiomis ausytėmis ir be vienos akytės netikėjo, kad jį kas nors pamils
Kačiukas Frenkis atėjo į pasaulį ne toks, kaip jo gentainiai. Pas mažylį nuo gimimo buvo 4 ausies kriauklės. Be to, kačiukas turėjo problemų su akimis, sąkandžiu ir užpakalinėmis kojelėmis.

Frenkį rado su jo sveiku broliu viename iš parkų. Abu mažieji gyvūnai pasirodė nereikalingi jų šeimininkams.
Mažylis Frenkis laiku pateko į geras rankas. Žmonės atidavė jį į veterinarinę kliniką. Iš pradžių gydytojai nesitikėjo jokių teigiamų rezultatų.

Bet kačiukas pasirodė stiprus. Jis narsiai pakėlė visus dūrius ir likusias procedūras. Be to, mažyliui teko pergyventi sąnarių ir žandikaulio operacijas.

Gydytojai sugebėjo pastatyti mažylį ant kojų. Bet deja, Frenkiui neišgelbėjo vienos akytės.
Visą tą laiką mažyliui padėjo vienos iš prieglaudų darbuotoja Džordži Anderson. Ji per savo gyvenimą išgelbėjo daugiau nei 80 kačiukų. Anderson nusprendė ir Frenkį paimti savo globon. Moteris iš savo kišenės apmokėjo visas medicinines procedūras.

Kai žmogus turi du didžiulius dantis labai siaurame veide su liesais skruostikauliais, jis vargiai gali tikėtis sėkmės. Tačiau gyvenimas kartais tokiems žmonėms duoda kompensaciją. Jie randa savo laimę. Papasakosiu apie tai savo pažįstamo pavyzdžiu. Rustemas…
Koronaviruso pandemijos diktuojamomis sąlygomis, kiekvienas saugosi, kaip tik išmano. Tačiau kartais visgi verta įsiklausyti į specialistų nuomonę. Sanitarinės epidemiologinės tarnybos darbuotojai teigia, kad geriausias antiseptikas namuose – paprasčiausias ūkiškas muilas. tas pats, kuriame įspausta „72%“.…Dėl to, kad gamta jį apdovanojo 4 ausytėmis, kačiukas girdi blogiau nei kiti. O ir regėjimas, žinoma, ne pats geriausias.

Tačiau, kaip pažymi Džordži, mažas gyvūnėlis labai gyvybingas ir draugiškas. Be to, Frenkis supranta, kad Anderson jam labai padėjo. Todėl mažylis pastoviai reiškia dėkingumą savo gelbėtojai.
Moters namuose gyvena dar kelios katės ir vienas šuo. Su jais „naujokas“ greitai susidraugavo. Džordži pasakoja, kad Frenkis mėgsta dūkti.

Bet ji jam viską atleidžia. Mažylis ir taip daug pergyveno savo gyvenime. Tegu bent būna nebaudžiamas už savo smulkias išdaigas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Kai žmogus turi du didžiulius dantis labai siaurame veide su liesais skruostikauliais, jis vargiai gali tikėtis sėkmės. Tačiau gyvenimas kartais tokiems žmonėms duoda kompensaciją. Jie randa savo laimę. Papasakosiu apie tai savo pažįstamo pavyzdžiu. Rustemas…
Koronaviruso pandemijos diktuojamomis sąlygomis, kiekvienas saugosi, kaip tik išmano. Tačiau kartais visgi verta įsiklausyti į specialistų nuomonę. Sanitarinės epidemiologinės tarnybos darbuotojai teigia, kad geriausias antiseptikas namuose – paprasčiausias ūkiškas muilas. tas pats, kuriame įspausta „72%“.…2,734  
Back to Top ↑