Kai kurie žmonės myli jus tik tada, kai jūs nustojate juos mylėti
Kai kurie žmonės neįvertins jūsų, kol jūs neišeisite. Kai jūs daugiau nebesuteiksite jiems palaikymo, kurį jie priėmė kaip duotybę, kai jūs jiems neberašysite malonių sms, kurias jie ignoravo, kai nebesutiksite jų išskėtę rankas kaskart, kai jie beldžiasi į jūsų duris vidurnaktį, ir kai nebelauksite jų skambučio.
Kai kurie žmonės nesupranta, kaip smarkiai jūs juos mylėjote, kol jie negalės surasti nieko kito, kas mylėtų juos taip stipriai. Kai jie negalės rasti to, kuris mėgtų viską, ko jie gėdijasi, kuris žiūrėtų į juos taip, lyg tai būtų viskas, ko jam reikia, kuris priverstų jaustis kaip namie – ramiai ir apsaugotai nuo viso pasaulio chaoso.
Kai kurie žmonės bandys gauti jūsų dėmesį tik tada, kai jūs nustosite jį teikti. Kai jūs nustosite laikinti visus jų postus, skambinti vidury dienos kad pasakytumėte kaip juos mylite, kai jūs nustosite pirkti jiems tas smulkmenas, kurių jie norėtų ir užsiminė apie tai atsitiktiniame pokalbyje ir kai jūs nustosite viską mesti ir lėkti pas juos į pagalbą, kai jiems to reikia.
Kai kurie žmonės ims jūsų ilgėtis tik tada, kai juos pamiršite. Kai pamiršite juos pasveikinti su gimtadieniu, kai jūs pamiršite jų mėgstamą dainą, jų paslaptis, kai išmesite jų prisiminimus. Kai jūs pamiršite tai, kokius jausmus jie jums kėlė.
Kai kurie žmonės mylės jus tik tada, kai jūs nustosite juos mylėti. Kai jūs daugiau nesiilgėsite jų prisilietimų ir jų balso. Kai jie pamatys, kad jūs pasikeitėte ir jau nežiūrite į juos taip, kaip anksčiau. Kai jūs daugiau negalvosite apie juos prieš miegą. Kai jie galiausiai bus pasiruošę atverti jums savo širdį po to, kai jūsiškę sudaužė į šipulius.
Kai kurie žmonės niekada negaus šanso mylėti jus iš naujo, todėl kad jūsų širdis priklausys tam, kuriam nereikia jūsų prarasti, kad išmoktų kaip jus sulaikyti.

Vieną gražią dieną mes staiga suvokiame, kad mums ir mūsų vienmečiams, atrodo vis dar merginoms ir vaikinams, jau virš 30, 40 ar (neduok dieve!) 50. Gyvenime atsiranda kitų priežasčių džiaugtis, liūdėti, mąstyti ir daryti išvadas.…
Į butiką įžengia kokių 30-ies metų moteris. Madinga, prisižiūrėjusi, labai savimi pasitikinti. Už jos velkasi praplikęs visai nesportiškas kokių 50-ies žmogus su auksiniu laikrodžiu ant rankos. Vestuviniai žiedai pas juos vienodi. Reiškia – vyras. Veido…

Vieną gražią dieną mes staiga suvokiame, kad mums ir mūsų vienmečiams, atrodo vis dar merginoms ir vaikinams, jau virš 30, 40 ar (neduok dieve!) 50. Gyvenime atsiranda kitų priežasčių džiaugtis, liūdėti, mąstyti ir daryti išvadas.…
Į butiką įžengia kokių 30-ies metų moteris. Madinga, prisižiūrėjusi, labai savimi pasitikinti. Už jos velkasi praplikęs visai nesportiškas kokių 50-ies žmogus su auksiniu laikrodžiu ant rankos. Vestuviniai žiedai pas juos vienodi. Reiškia – vyras. Veido…3,181  
Back to Top ↑