Kai surogatinė motina pagimdė dvynius, gydytojai pribloškė ją savo žinia
Ko tik nenutinka mūsų gyvenime! Neįprasta istorija nutiko Kalifornijos gyventojai Džesikai Aplen. 2016 metais ji nusprendė tapti surogatine motina, kad padėtų bevaikei šeimai, o tuo pačiu ir užsidirbtų pinigų: jos namas buvo per mažas dviem mažyliams. Džesika pamanė, kad surogatinės motinystės būdu ji padės ir kokiai nors bevaikei šeimai, ir tuo pačiu, padės sau.

 

Balandžio mėnesį Džesikai buvo atliktas dirbtinis apvaisinimas, o po kurio laiko gydytojai pradžiugino būsimus tėvus: gims dvyniai. Šeimos nariai buvo sužavėti ir pažadėjo padvigubinti Džesikos piniginį atlygį.

 

Nėštumas buvo be jokių komplikacijų. Prieš gimdymą gruodžio mėnesį Džesika susitarė su būsimaisiais tėvais, kad jie leis jai šiek tiek pabūti su kūdikiais po gimimo. Tai moteriai buvo labai svarbu. Bet pažadas nebuvo ištesėtas ir naujagimius iškart atidavė naujai šeimai.

„Aš net nespėjau jų gerai pamatyti. Atsigavusi, aš sužinojau iš medicinos seserų, kad dvyniai jau pas savo naujuosius tėvus. Aš jaučiausi apgauta“,- pasakojo Džesika.

 

 

Kitą rytą naujieji tėvai aplankė surogatinę motiną, norėdami parodyti naujagimių berniukų nuotraukas. Kai Džesika pamatė mažylių nuotrauką, ji apstulbo – vienas iš berniukų buvo tamsiaodis, kaip jos vyras. Vėliau DNR tyrimas parodė, kad vienas iš berniukų tikrai yra biologinis Džesikos sūnus!

 

Abi šeimos buvo šokiruotos. Tada specialistai paaiškino, kad jie visi yra labai reto reiškinio, vadinamo superfetacija, liudininkai. Tai reiškia, kad tuo metu, kai Džesika jau buvo pastojusi, buvo atliktas dirbtinis antrosios kiaušialąstės apvaisinimas, ir antras mažylis vystėsi taip pat sėkmingai.

 

Sužinojusi apie tai, Džesika, žinoma, užsimojo iškart susigrąžinti savo sūnų, bet naujoji šeima nenorėjo jo atiduoti vargšei motinai. Jie pareikalavo iš Džesikos 20 tūkstančių dolerių už jos sūnų! Labai gaila, teisėsauga taip pat neturi vienareikšmiško išaiškinimo tokiu klausimu. Bet Džesika neketina pasiduoti. Ji jau pateikė pareiškimą teismui, tikėdamasi valstybės paramos.

Palinkėkime sėkmės šiai drąsiai moteriai!

Tai jums tikrai patiks!

 

Kuri šeimininkė nesvajoja greičiau atlikti visus darbus ir daugiau laiko skirti savo šeimai ir sau? Pasakysite, kad tai tik mitas. Su tuo galite ginčytis! Svarbiausia – tai teisingai planuoti laiką ir žinoti keletą paslapčių.    …
Šis paprastas ilgaamžiškumo receptas nustebins kiekvieną! Jį naudojo sveikatos apsaugojimui jau 5 amžiuje per. Mūsų erą ir jau tada vertino ir saugojo receptą. Todėl, jei norite būti jauni ir puikiai jaustis, pasigaminkite šį nuovirą ir gerkite…

Kuri šeimininkė nesvajoja greičiau atlikti visus darbus ir daugiau laiko skirti savo šeimai ir sau? Pasakysite, kad tai tik mitas. Su tuo galite ginčytis! Svarbiausia – tai teisingai planuoti laiką ir žinoti keletą paslapčių.    …
Šis paprastas ilgaamžiškumo receptas nustebins kiekvieną! Jį naudojo sveikatos apsaugojimui jau 5 amžiuje per. Mūsų erą ir jau tada vertino ir saugojo receptą. Todėl, jei norite būti jauni ir puikiai jaustis, pasigaminkite šį nuovirą ir gerkite…8,820  
Back to Top ↑