Kaip auklėja karališkuosius asmenis: 7 taisyklės, kurių moko aukštuomenės vaikus
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad karališkų ar aukštos kilmės žmonių vaikai elgiasi kaip panorėję. Jie laisvi savo noruose ir siekiuose. Bet iš tiesų tai ne taip. Vaikai turi laikytis taisyklių ir elgtis taip, kaip pridera. Egzistuoja 7 pagrindinės  sosto įpėdinių auklėjimo taisyklės. Galbūt šie postulatai pravers ir jums.

Vaikus moko gerbti svetimą darbą. Neturi reikšmės kas tas žmogus, jo darbas vertingas ir svarbus, ar tai būtų tarnas ar kambarinė. Įpėdiniai tvarko savo žaislus ir nėra išrankūs maistui.

Anksčiau įpėdinius mokė disciplinos ir santūrumo. Tačiau dabar labiau vertinamas jų mokėjimas mąstyti ir reikšti savo nuomonę. Skiria dėmesio ir emocinei sudėtinei daliai, juk reikia mokėti ir teisingai reikšti savo jausmus.

Juos moko suprasti išsilavinimo svarbą. Įpėdinius lavina visapusiškai. Jiems skiepija meno, tapybos, literatūros žinias.

Meilė sportui svarbi lavinimo dalis. Sportas padeda visapusiškam vystymuisi, dovanoja sveiką kūną ir sielą. Daugelis vaikų žaidžia golfą, kriketą, polo, futbolą ir t.t.

Įpėdinius apmoko etiketo. Jie žino, kur ir kaip reikia elgtis. Blogas elgesys nesveikintinas. Ir jį tikrai seks bausmė.

Kalbant apie bausmes, reikia pažymėti, kad fizinių veiksmų prieš vaiką nesiimama. Didesnis dėmesys skiriamas pokalbiams ir aiškinimams.

Įpėdiniams skiepija žinias apie protingą vartojimą. Jie puikiai supranta, kad švaistymas yra neteisinga. Tėvai nesivaiko garsių prekių ženklų ir perka vaikams demokratinių markių drabužius ir žaislus. Taip pat svarbus gamtos svarbos suvokimas. Vaikus moko rūpintis aplinka.

Šveicaras fotografas Džonas Vilhelmas kuria įdomias savo dukterų fotografijas. Jis ne tik sugalvoja idėją, bet ir taip sukuria fotografiją, kad išeitų kaip galima įdomiau. ‘ Perdėdamas, fotografas parodo mergaites iš visai kitų pusių. Visi šeimos…
Neįtikėtina istorija nutiko JAV. 54 metų Nensi Bler  pasielgė tikrai puikiai. Paprasčiausia vaikų darželio auklėtoja atidavė savo inkstą visiškai nepažįstamam žmogui! Nensi Bler labai myli savo darbą ir vaikai atsako jai tuo pačiu. Auklėtiniai apsupti…Šveicaras fotografas Džonas Vilhelmas kuria įdomias savo dukterų fotografijas. Jis ne tik sugalvoja idėją, bet ir taip sukuria fotografiją, kad išeitų kaip galima įdomiau. ‘ Perdėdamas, fotografas parodo mergaites iš visai kitų pusių. Visi šeimos…
Neįtikėtina istorija nutiko JAV. 54 metų Nensi Bler  pasielgė tikrai puikiai. Paprasčiausia vaikų darželio auklėtoja atidavė savo inkstą visiškai nepažįstamam žmogui! Nensi Bler labai myli savo darbą ir vaikai atsako jai tuo pačiu. Auklėtiniai apsupti…4,045  
Back to Top ↑