Kaip elgiasi su moterimis stiprūs vyrai
Stiprus vyras – tai ne tas, kuris demonstruoja raumenų jėgą, norėdamas padaryti įspūdį merginai, su kuria jis kartą permiegos ir daugiau niekada nesusitiks. Tai ne tas, kuris sulaiko ašaras, nes bijo pasirodyti silpnas. Tai ne tas, kuris mėnesių mėnesius suka merginai galvą, nedrįsdamas pasakyti, kad yra nepasiruošęs rimtiems santykiams.

Stiprus vyras yra tas, kuris gali pravirkti prieš moterį, kurią jis myli. Tas, kuris dalinasi savo jausmais, net jei tai sunku. Netgi, jei jį visą gyvenimą mokė slopinti ir nepasiduoti jausmams.

Stiprus vyras — tas, kuris nebijo pasakyti moteriai, ką jis jaučia. Tas, kuris nežaidžia žaidimų, nes tiki tiesa. Tas, kuris neleis išeiti gerai moteriai, ir tam dės daug pastangų, norėdamas jai parodyti, kokia ji jam brangi, kiek daug jam reiškia.

 

 

Stiprus vyras — tas, kuris nebijo pasirodyti esąs po žmonos padu, jeigu draugai erzins jį dėl santykių. Jis didžiuojasi savo santykiais. Jis suvokia, kad tai yra palaiminimas, nes jis sutiko savo gyvenimo meilę.

Stiprus vyras — tas, kuris nebijo prisipažinti, kad jis iki ausų įsimylėjęs. Jis niekada nesuks moteriai galvos. Niekada negaišins kieno nors laiko, nes jis ne tas, kuris mėgsta daužyti širdis.

Stiprus vyras — tas, kuris gina savo merginą nuo įžeidimų. Jis visada sako tiesą, netgi jei ji skaudi. Jo principai ir vertybės tvirti ir jis jų neišduoda.

Stiprus vyras — tas, kuris gerbia moteris, netgi jei jos neatsako jam tuo pačiu. Netgi jei tai reiškia, kad jo meilė bus be atsako. Stiprus vyras – tai tas, kuris nemano, kad užsitarnavo apdovanojo už visa tai, ką jis daro ir už tai, kad jis sąžiningas.

 

 

Stiprus vyras — tas, kuris daro įspūdį stipriai moteriai, o ne varo jai baimę. Jis tas, kuris girsis, kad jo žmona uždirba daugiau, nejausdamas pažeminimo. Jis džiaugsis, kai jo moteris vilkės seksualius drabužius, nepavyduliaudamas dėl to.

Stiprus vyras tai tas, kuris yra laimingas, kai jo moteris turi savo gyvenimą, nes ir jis turi savo gyvenimą.

Ir jis vertina, ką turi, kol tai turi. Jis niekada nepriims meilės, lyg savaime suprantamo dalyko.

Stiprus vyras tai tas, kuriam tu turi išsaugoti savo širdį, nes jis tau duos tiek pat, kiek gaus iš tavęs.

Yra protingų moterų su tyra širdimi ir nuoširdžiu gerumu, kurių, atrodo, neįmanoma nepamilti. Tačiau būtent tokios moterys gana sunkiai susiranda savąjį vyrą. Dažniausiai tokias moteris apkaltina, kad jos „per daug …“. Bet vyrai vis tiek…
Kasdien internete pasirodo įdomių galvosūkių, kuriuos patalpina naudotojai! Šįkart temą aptarimui savo Tviteryje publikavo vyras, vardu Mišelis Dikinsonas. Taigi, įdėmiai pažiūrėkite į paveikslėlį , jame paslėptas gyvūnas, bet norint sužinoti koks, jums būtina truputį papurtyti…Yra protingų moterų su tyra širdimi ir nuoširdžiu gerumu, kurių, atrodo, neįmanoma nepamilti. Tačiau būtent tokios moterys gana sunkiai susiranda savąjį vyrą. Dažniausiai tokias moteris apkaltina, kad jos „per daug …“. Bet vyrai vis tiek…
Kasdien internete pasirodo įdomių galvosūkių, kuriuos patalpina naudotojai! Šįkart temą aptarimui savo Tviteryje publikavo vyras, vardu Mišelis Dikinsonas. Taigi, įdėmiai pažiūrėkite į paveikslėlį , jame paslėptas gyvūnas, bet norint sužinoti koks, jums būtina truputį papurtyti…2,555  
Back to Top ↑