Kaip iš senų tapetų pasigaminti gražias žaliuzes (y)
Jei atlikus remontą, jums liko vienas atliekamas tapetų ritinys, tai jūs iš jo galite pasigaminti vieną praktišką dalyką. Ir tai tikrai atrodys įspūdingai!

Tik per 15 minučių iš tapetų likučių galima pasigaminti stilingas žaliuzes!

Reikalingos priemonės:

 • Atliekamas tapetų ritinys.
 • Rūbų fiksatoriai.
 • Ilga tvirta plona virvutė.
 • Ilga liniuotė.
 • PVA klijai.

Kaip pasigaminti iš tapetų stilingas žaliuzes.

 1. Nukirpti ritinį iki norimo dydžio. Tapetų plotis turi atitikti lango dydį, ilgis – 1,5 karto ilgesnis.

 

Patarimas: jei tapetų ritinys yra labai siauras, tiesiog atkirpkite dvi papildomos reikiamo pločio juosteles ir iš šonų priklijuokite prie pagrindinio fragmento. Juostelės galima paimti ir iš kitos spalvos ritinio.

 1. Užlenkti tapetų kraštą ir sulankstyti, kaip „armonikėlę“, tam reikia naudoti kietą liniuotę. Kiekvienos klostės plotis įprastam langui – 4 cm.
 2. Gautą „armonikėlę“ vertikaliai sulenkti pusiau. Sulenkimo vietoje yla padaryti skylutę.
Manuelis Delgado – patyręs dviratininkas. Kartą jis važiavo Ispanijos kalnais savo geležiniu arkliu, kai staiga jo širdis apmirė iš jaudulio!     Apsuptas gražaus peizažo tiesiog ant kelio gulėjo šuo, be gyvybės ženklų, sužeistas, reikalingas pagalbos!…
„Šiandien aš tapau tėčiu. Aš neprisimenu, kad būčiau kada nors jautęsis toks laimingas“ „ Mano 103 metų senelis su mano 3 metukų dukrele. Ši fotografija man neįkainojama“. Aiškinamajame žodyne po žodžiu „šeima“ turi būti ši fotografija:… 1. Virvelę įverti per fiksatorių. Apačioje užrišti mazgelį.
 2. Antros virvelės galą įverti į didelę adatą, po to adata perverti per mūsų „armonikėlę“ iš apačios į viršų.
 3. Viršutinį virvutės galą surišti mazgeliu ir papildomai užfiksuoti lipnia juostele, kad jis neiššoktų iš fiksatoriaus.

Patarimas: virvutės ilgis turėtų būti 30 cm ilgesnis, nei lango aukštis.

 1. Liko tik pritvirtinti viršutinį žaliuzės kraštą prie lango angos dviejų pusių lipnia juostele.

Štai ir mūsų stilingos žaliuzės pagamintos! Tam, kad atnaujintume savo namų interjerą, mums reikėjo vos 15 minučių.

Jei jums tai patiko, pasidalinkite šia idėja su savo draugais!

Manuelis Delgado – patyręs dviratininkas. Kartą jis važiavo Ispanijos kalnais savo geležiniu arkliu, kai staiga jo širdis apmirė iš jaudulio!     Apsuptas gražaus peizažo tiesiog ant kelio gulėjo šuo, be gyvybės ženklų, sužeistas, reikalingas pagalbos!…
„Šiandien aš tapau tėčiu. Aš neprisimenu, kad būčiau kada nors jautęsis toks laimingas“ „ Mano 103 metų senelis su mano 3 metukų dukrele. Ši fotografija man neįkainojama“. Aiškinamajame žodyne po žodžiu „šeima“ turi būti ši fotografija:…


3,099  


ChargedBack to Top ↑