Kaip išsaugoti agurkus (ir ne tik) šviežius net žiemai – stebuklingas būdas!
Renkamės tvirtus, be mažiausių defektų vaisius. Gerai nuplauname ir leidžiame nutekėti vandeniui. Neužmerkiame! Agurkai turi būti absoliučiai sausi. Geriau mažiau nuplauti, nei perplauti! Kad viduje nesikauptų kondensatas.
Galima nuplauti paskui, kai atidarote stiklainį, taip geriau laikosi.
Paskui dedame juos į švarų sterilizuotą sausą stiklainį atsargiai ne iki viršaus.
Imame žvakę, tiks bet kokia, kokią rasite, tik ne aromatizuota. Parafininės geriau dega.
Dedame žvakę į stiklainį ant daržovių ir uždegame!
Žvakė turi padegti stiklainyje be dangtelio 8-10 min, kad deguonis, esantis stiklainio dugne, išdegtų ir pakiltų į viršų. Paskui uždengiame stiklainį dangteliu ir užsukame.
Karibų jūroje prie Meksikos krantų šeši žmonės nukentėjo susidūrus dviem didžiuliams kruiziniams laivams, priklausantiems JAV įsikūrusiai bendrovei „Carnival“, pranešė kompanija.

Dabar oficialiai: vyną gerti sveika. Jis padeda susidoroti su nerimu ir depresija. Bufalo universiteto mokslininkai atliko tyrimus su pelėmis. Paaiškėjo, kad resveratrolis, atrastas vynuogių odelėje, blokuoja fermentą, iššaukiantį depresingą ir nerimastingą elgesį. Resveratrolis gali būti…Svarbiausia ir sunkiausia – uždaryti stiklainį taip, kad žvakė neužgestų! Ji turi degti uždarytame stiklainyje!
Žvakė nustos degti, kai stiklainyje išdegs deguonis (20-30 sekundžių).
Svarbiausia įgusti.
Laikome tokius stiklainius vėsioje vietoje, geriau rūsyje.
Karibų jūroje prie Meksikos krantų šeši žmonės nukentėjo susidūrus dviem didžiuliams kruiziniams laivams, priklausantiems JAV įsikūrusiai bendrovei „Carnival“, pranešė kompanija.

Dabar oficialiai: vyną gerti sveika. Jis padeda susidoroti su nerimu ir depresija. Bufalo universiteto mokslininkai atliko tyrimus su pelėmis. Paaiškėjo, kad resveratrolis, atrastas vynuogių odelėje, blokuoja fermentą, iššaukiantį depresingą ir nerimastingą elgesį. Resveratrolis gali būti…2,555  
Back to Top ↑