Kaip ištempti siaurus batus: 5 naudingi batsiuvio patarimai
Tikriausiai kiekviena moteris turi porą batelių, su kuriais patogu tik sėdėti. Kai matuojiesi juos parduotuvėje, atrodo, kad patogesnio ir gražesnio modelio nėra. Tačiau, grįžus namo, supranti, kad dar niekad nebuvai taip suklydusi…

Jei tu nusipirkai būtent tokius batus, trinančius, spaudžiančius ir suteikiančius didelį diskomfortą, pasinaudok mūsų patarimais.

Mes paruošėme puikių patarimų, kurių dėka lengvai ištempsi avalynę. Galėsi bėgioti su mėgstamais bateliais, lyg debesyse.

Kaip greitai pranešioti batus

Vidinę batelių pusę ištrink spiritu. Apsiauk batus ir pavaikščiok su jais 2 valandas. Netgi jei tu nusipirkai batus savo dydžio, patariam padaryti šią procedūrą, kad suminkštėtų kietieji paviršiai.

Su fenu ir šiltomis kojinėmis tu galėsi greitai ir efektyviai suminkštinti avalynęNa, žinoma, fotografijoje su vilnonėmis kojinėmis tai hiperbolizuota, geriau naudoti frotines arba medvilnines kojine, tada apsiauti batus ir iš viršaus pūsti karštu fenu apie 15 minučių.

 

 

Odinę arba dermantininę avalynę, kurios jau seniai nedėvėjai, ištepk terpentino aliejumi. Po to išvalyk gražiai, ir nuimk aliejaus likučius.

 

 

Vidinę avalynės pusę ištrink parafinu (įprasta žvake), palik nakčiai. Ryte pašalink parafino likučius. Šis būdas padės tau pamiršti nuospaudas visiems laikams.

 

 

Senelio metodas. Prikimšk kiekvieną batą šlapiais popieriais (laikraščiais) ir palik iki tol, kol popierius visiškai išdžius. Negalima džiovinti tokios avalynės prie šilumos šaltinių, ji turi džiūti kambario temperatūroje.

 

 

O štai, mano manymu, pats geriausias būdas, kaip ištampyti avalynę. Veikia 100%. Reikia įpilti į maišelius vandens (1/4 dalį), sudėti paketus į batus arba batelius ir pastatyti tokią avalynę į šaldiklį, kol vanduo visai sušals.

 

Šie populiarūs būdai padės tau pratempti avalynę ir suminkštinti naują.

Patogus kulniukas – sezono favoritas. Net jei jūs teikiate pirmenybę aukščiui, atsisakykite aukštų kulnų. Pasteliniai atspalviai labai papuoš jūsų įvaizdį, gali tapti centrine jūsų apdaro dalimi. Nebijokite ryškių, sodrių atspalvių, gilūs tonai žymiai efektingiau atrodo nei…
1 kaukė padės atsikratyti užkritusių vokų, raukšlių, patinimų ir tamsių ratilų po akimis. Užtepkite ant švarios  odos aplink akis šiek tiek kiaušinio baltymo vatos disko pagalba. Kai kaukė išdžius, nuplaukite ją vėsiu vandeniu. Naudokite 1…Patogus kulniukas – sezono favoritas. Net jei jūs teikiate pirmenybę aukščiui, atsisakykite aukštų kulnų. Pasteliniai atspalviai labai papuoš jūsų įvaizdį, gali tapti centrine jūsų apdaro dalimi. Nebijokite ryškių, sodrių atspalvių, gilūs tonai žymiai efektingiau atrodo nei…
1 kaukė padės atsikratyti užkritusių vokų, raukšlių, patinimų ir tamsių ratilų po akimis. Užtepkite ant švarios  odos aplink akis šiek tiek kiaušinio baltymo vatos disko pagalba. Kai kaukė išdžius, nuplaukite ją vėsiu vandeniu. Naudokite 1…8,090  
Back to Top ↑