Kaip per 40 dienų išvalyti kraujagysles nuo cholesterolio nuosėdų!
Jei norite apsaugoti širdį ir sustiprinti bendrą sveikatos būklę, jūs turite surasti efektyvų būdą, kaip išvalyti kraujagysles nuo toksinų, riebalų, o taip pat padidinti jų elastingumą.

Jei nepadarysite to laiku, gali kilti įvairių komplikacijų.

Ekspertai tvirtina, kad 70 procentų atvejų, kai užsikemša arterijos, žmogus jaučia stiprų širdies plakimą, pykinimą, prakaitavimą, skausmą krūtinėje, silpnumą, dusulį ir galvos svaigimą. Tai gali taip pat sukelti infarktą, insultą arba kitas širdies ir širdies kraujotakos problemas.

Laimei, egzistuoja efektyvus būdas, kurio pagalba galima išvalyti kraujagysles ir apsisaugoti nuo tokių problemų su sveikata. Česnakas – tradiciškai naudojamas Tibeto ir rusų medicinoje ilgus amžius, jis užtikrina puikų rezultatą.

 

 

Česnakas normalizuoja arterinį kraujospūdį. Stimuliuoja kraujotaką, taip pat padeda numesti svorio.

Česnakas be jokios abejonės yra vienas veiksmingiausių natūralių produktų pasaulyje, kadangi turi didelį teigiamą poveikį, gydant kai kurias ligas. Be to, šis vaistas neturi šalutinio poveikio.

Česnakas yra turtingas antioksidantų ir maistingų medžiagų, padedančių ir stimuliuojančių ląstelių regeneraciją ir jų atsinaujinimą, šaltinis. Vieni iš pastarųjų metų tyrimų įrodė, kad česnako vartojimas sumažina riziką susirgti storosios žarnos, žarnyno, tulžies, skrandžio, stemplės, pieno liaukų ir kolorektaliniu vėžiu.

Česnakas, derinyje su citrina, išvalo kraujagysles, stiprina kraujagyslių sieneles, sumažina riziką susirgti ateroskleroze ir įvairiomis kitomis ligomis.

Šio puikaus medikamento paruošimui jums reikės:

  • 4 vidutinių citrinų
  • 4 skiltelių česnako
  • 3 litrų virinto vandens

Paruošimo būdas:

Tiesiog supjaustykite citrinas ir česnaką, sudėkite į dubenėlį. Po to užpilkite verdančiu vandeniu.

Mišinį sudėkite į tris stiklainius ir užpilkite likusiu karštu vandeniu lygiomis dalimis. Toliau sandariai uždarykite stiklainius ir laikykite šaldytuve 3 dienas. Po to mišinį nusunkite.

Vartojimas:

Pradėkite nuo vieno arba dviejų valgomųjų šaukštų tris kartus per dieną. Po kurio laiko, jei nėra jokių neigiamų rodiklių, galite padidinti dozę iki 50 ml tris kartus per dieną prieš valgį, 40 dienų.

Šio gydymo dažniau, nei vieną kartą per metus, kartoti nereikia. Prieš pradėdami, pasikonsultuokite su gydytoju.

Visa medžiaga yra grynai pažintinio pobūdžio. Prieš pradėdami vartoti, būtinai kreipkitės į specialistus !!!

Būti vieniša motina pakankamai sunku, o vėl rasti meilę dar sunkiau. Bet šiai vienišai motinai susiklostė gana įdomi istorija. Kasandra Rešar Ir Grantas Tribetas susipažino socialinių tinklų pagalba ir jie susitikinėjo jau devynis mėnesius. Vyras…
Kai artinasi šalčiai, ir visi madistai ir madistės traukia iš spintų šiltą avalynę. Jau ne vieną sezoną populiarūs australiški veltiniai – ugai.     Jie stilingi, komfortiški, minkšti, ir atrodytų – patogūs. Bet, kaip tvirtina…Būti vieniša motina pakankamai sunku, o vėl rasti meilę dar sunkiau. Bet šiai vienišai motinai susiklostė gana įdomi istorija. Kasandra Rešar Ir Grantas Tribetas susipažino socialinių tinklų pagalba ir jie susitikinėjo jau devynis mėnesius. Vyras…
Kai artinasi šalčiai, ir visi madistai ir madistės traukia iš spintų šiltą avalynę. Jau ne vieną sezoną populiarūs australiški veltiniai – ugai.     Jie stilingi, komfortiški, minkšti, ir atrodytų – patogūs. Bet, kaip tvirtina…6,283  
Back to Top ↑