Kaip vyras savo rankomis pavertė nuobodžią laiptinę tikru muziejumi
Sutikite, jūs neatsisakytumėte gyventi gražioje ir švarioje laiptinėje, kur visada maloniai kvepia. O iš tiesų pas daugelį žmonių laiptinėse yra tikras pragaras: sienos purvinos, laiptai dreba po kojomis, kvapas bjaurus. Kartais nesinori ten įeiti ir stebėti šį vaizdą.

Kartą viename tokių Rostovo prie Dono namų apsigyveno pagyvenęs vyriškis, kuris pasirodė besąs dailininkas-dizaineris. Jam kilo nenumaldomas noras šią beviltišką vietą paversti tikru muziejumi.

Kiekvienam aukštui jis turėjo savo užmojį ir kompoziciją. Iš pradžių iš kaimynų pusės buvo tam tikras atsargumas ir nepasitikėjimas naujuoju gyventoju. Jie bijojo, kad pabaigoje jis pateiks jiems sąskaitą, bet tokio tikslo jis niekada neturėjo. Jis visada gaudavo malonumą iš savo darbo, nepriklausomai nuo materialinio atlyginimo. Pabaigoje kai kurie gyventojai patys siūlė jam kažkiek pinigų, bet jis visada atsisakydavo imti.

Kaip pasirodė paskui, namas priklausė kažkokiai kompanijai, kuri padavė vyrą į teismą už savavališką jų turto pakeitimą. Iškart matosi, kad su menu jie niekaip nebuvo susiję.

Teismo verdiktas buvo kompanijos naudai, jis dailininko pareikalavo , kad šis pats atsikratytų visų paveikslų ir išmestų juos į šiukšlyną. Laiptinei turėjo būti grąžinta ankstesnė būklė.

Meistras nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir kreipėsi į merijos valdininkus. Ir tik su miesto administracijos pagalba jam pavyko išsaugoti savo kūrinį.

Kaimynai jam labai dėkingi už tokį  kolosalų darbą. Jo dėka jie ėmė domėtis menu ir iš tiesų jį vertinti. Kas pirmą kartą įeina į šią laiptinę, įstringa ten mažiausiai valandai. Turistai prisiklausę apie šį „muziejų“ ir specialiai užsuka pasigrožėti. O neseniai dėl jo nuopelnų miestui vyras buvo apdovanotas medaliu.

Kiekvieną rudenį darau tokius kopūstus super greitame marinate, kuo sukeliu visų savo namiškių ir svečių susižavėjimą. O jau kaip skanu patiekti tokius kopūstus su bulvėmis! Mmm, pirštelius apsilaižysi. Pagrindiniai ingredientai: vanduo – 1,5 l baltagūžiai…
Prieš keletą metų man naktimis labai sukdavo kojas – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad neskaudėtų. Galiausiai, bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų gyvenimo ramsčiai. Bet aš radau…

Kiekvieną rudenį darau tokius kopūstus super greitame marinate, kuo sukeliu visų savo namiškių ir svečių susižavėjimą. O jau kaip skanu patiekti tokius kopūstus su bulvėmis! Mmm, pirštelius apsilaižysi. Pagrindiniai ingredientai: vanduo – 1,5 l baltagūžiai…
Prieš keletą metų man naktimis labai sukdavo kojas – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad neskaudėtų. Galiausiai, bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų gyvenimo ramsčiai. Bet aš radau…8,320  
Back to Top ↑