Kartu amžiams: vaikinas padarė iš savo rūsio tikrą liuksą savo seniems tėvams
Visi mes puikiai suprantame, kaip sudėtinga yra žmonėms senatvėje. Ypač, kai jų amžius pasiekia 90 metų ribą. Atsiranda rimtų sveikatos problemų. Protas jau nustoja būti šviesus. Tai suvokė ir vaikinas vardu Šonas, žiūrėdamas į savo tėvus. Jiems buvo jau 87 metai. Bet Boni ir Džordžas vis dar mylėjo vienas kitą. Pagyvenusi pora nenorėjo priklausyti nuo savo vaikų. Bet ir savarankiškai gyventi senukai jau nebegalėjo: abiem reikėjo medicininės priežiūros.
Daugelis vaikų tokiais atvejais išsiunčia savo tėvus į senelių namus. Tame nėra nieko smerktino. Tokiose įstaigose gali suteikti ir kvalifikuotą medicininę pagalbą. Ir buitinio lygio priežiūra yra tinkama. Bet štai senelių namuose Boni ir Džordžas negalėtų gyventi viename kambaryje. O bet koks išsiskyrimas(net neilgam) šiai vienas kitą mylinčiai porai būtų tolygus mirčiai.
Šono tėvai ir patys nenorėjo keliauti į senelių namus. Bet ir įkyrėti savo vaikams jie nesiruošė. Vaikinas suprato, kad reikia skubiai ieškoti išeities iš šios situacijos. Atiduoti į kažkokią įstaigą savo senukų jis irgi nesiruošė. Vietoj to su savo žmona jis ėmė ieškoti vietos, kurioje tėvai galėtų gyventi kartu. Bet kad būtų arti, kad būtų galima juos lankyti ir suteikti būtiną pagalbą. Pradėjo žiūrėti namus su liukso numeriais. Bet tokių variantų, kurių norėjosi, nebuvo pateikta.
Katės – vieni labiausiai paplitusių naminių augintinių visame  pasaulyje. Daugelis šeimų gyvena kartu su pūkuotais draugais. Dažnai kates ir katinus pasiima iš gatvės, tačiau yra žmonių, kurie teikia pirmenybę brangiems grynaveisliams gyvūnams. Ašera Šiuo momentu…
Kokių tik naujovių neprigalvoja feministės. Visame kame jos mato moterų teisių pažeidimus. Tai kviečia visas dailiosios lyties atstoves atsisakyti liemenukų,kadangi šį atributą primetė vyrai. Dabar atėjo eilė švelnioms nuskustoms moteriškoms kojytėms. Tai moterų silpnumo požymis…Šonas jau suprato, kad reikia pasikliauti tik savimi. Ir priėmė originalų sprendimą: savo gailestingumo planą. Pašalino iš savo rūsio viską: nuo karaoke iki biliardo stalo ( anksčiau pas sutuoktinius ši patalpos dalis buvo poilsio kambarys). Apipavidalino jį. Pastatė gražius baldus. Ir pavertė rūsį tikru liuksu savo tėvams. Dabar senukai galėjo gyventi kartu savo nuosavame jaukiame kambaryje, neįkyrėdami vaikams. Bet ir Šonas buvo visada šalia, tiesiog už sienos.
Kai Boni ir Džordžas pamatė savo naują būstą, tai negalėjo sulaikyti emocijų. Paprasčiausiai pasipylė ašaros. Dabar jie aiškiai supranta, kad neišsiskirs. Ir gyvens su vaikais vienoje patalpoje, bet neįkyrėdami jiems. Šonas tokiu būdu įrodė, kad visada atsiras išeitis iš bet kokios padėties.
Katės – vieni labiausiai paplitusių naminių augintinių visame  pasaulyje. Daugelis šeimų gyvena kartu su pūkuotais draugais. Dažnai kates ir katinus pasiima iš gatvės, tačiau yra žmonių, kurie teikia pirmenybę brangiems grynaveisliams gyvūnams. Ašera Šiuo momentu…
Kokių tik naujovių neprigalvoja feministės. Visame kame jos mato moterų teisių pažeidimus. Tai kviečia visas dailiosios lyties atstoves atsisakyti liemenukų,kadangi šį atributą primetė vyrai. Dabar atėjo eilė švelnioms nuskustoms moteriškoms kojytėms. Tai moterų silpnumo požymis…2,499  
Back to Top ↑