Kas nutinka, jei įskaudinate stiprią merginą
Kai vyras tai daro sąmoningai ar nesąmoningai, tai nutinka štai kas.
Kai jūs įskaudinate stiprią merginą, išmušate ją iš vėžių. Ji įprato kontroliuoti savo emocijas. Paprastai ji gali susidoroti su viskuo, ką gyvenimas jai siunčia. Bet kai sudaužote jai širdį, reikia laiko pasveikti. Likti lovoje su krūva nosinių. Garsiai išsiverkti, kol niekas negirdi. Klausti, ar ji ras kada nors tikrą meilę. Tokiais momentais ji gali tapti pažeidžiama, silpna, bet jie būtini jos išgijimui.
Kai jūs įskaudinate stiprią merginą, ji peržiūri savo prioritetus. Jūs priverčiate ją susimąstyti, kodėl ji kažkada leido tokiam žmogui kaip jūs įsiterpti į jos gyvenimą ir kodėl ji leido savo standartams nusileisti taip žemai. Jūs verčiate ją susimąstyti apie tai, ką jai dar gali pasiūlyti visata, apie tai, ką dar ji nori patirti, be meilės. Jūs priverčiate ją aiškiai matyti perspektyvas ir primenate, kas ji tokia.
Kartą mes su kurso drauge nuvažiavome prie jūros pailsėti. Viskas buvo gerai, mes puikiai praleidome laiką. Paskutinę dieną nusprendėme vakare pasivaikščioti ant jūros kranto. Kol mes vaikščiojome, netoli mūsų žolėse aš pamačiau kažką blizgančio. Priėjau,…
Aš turiu labai gerą draugą, jis gydytojas ir kartais pasakoja istorijas iš savo praktikos. „Mano pacientai pagrinde pakankamai turtingi žmonės, bet visiems jiems daugiau nei 50. Aš labai rūpestingas ir gerai elgiuosi su jais. Kartą…Kai jūs sužeisite stiprią merginą, jūs pamatysite jos galią. Jūs pamatysite, kad ji išeina iš jūsų be isterijos, riksmo ir supančių daiktų daužymo. Jūs stebėsite, kaip ji išeina su savigarba, pasitikėjimu savimi ir saviverte. Jūs žiūrėsite kaip ji išeina ir stebėsitės, kodėl nusprendėte paleisti ją.
Kai jūs skaudinate stiprią merginą, jūs ją prarandate visam laikui. Jūs būsite pašalinti iš draugų visose jos socialinių tinklų paskyrose. Jūsų vardas bus ištrintas  iš jos  telefono kontaktų sąrašo. Jūs tapsite praeities dalimi, todėl kad ji – ne tas žmogus, kuris leidžia jos nevertiems žmonėms likti jos gyvenime.
Kai jūs skaudinate stiprią merginą, jūs laikinai žeidžiate ją. Ji nepraleis likusių savo dienų galvodama apie jus. Kai tik praeis pakankamai laiko, ji su šypsena prisimins jūsų santykius. Ji nepasigailės dėl jų ir nesikrims, kai pagalvos apie juos, todėl kad ji supras, kad buvimas su jumis ją padarė geresniu žmogumi, padėjo suprasti, ko ji iš tiesų verta.
Kartą mes su kurso drauge nuvažiavome prie jūros pailsėti. Viskas buvo gerai, mes puikiai praleidome laiką. Paskutinę dieną nusprendėme vakare pasivaikščioti ant jūros kranto. Kol mes vaikščiojome, netoli mūsų žolėse aš pamačiau kažką blizgančio. Priėjau,…
Aš turiu labai gerą draugą, jis gydytojas ir kartais pasakoja istorijas iš savo praktikos. „Mano pacientai pagrinde pakankamai turtingi žmonės, bet visiems jiems daugiau nei 50. Aš labai rūpestingas ir gerai elgiuosi su jais. Kartą…


6,326  


ChargedBack to Top ↑