Kasininkė įžeidė moterį, auginančią Dauno sindromu sergantį vaiką: jos atsakymas tapo tikra sensacija
Moters paskelbtas įrašas tapo tikra sensacija. Tai įrodė, kokia stipri yra motinos meilė, ir kiek ji gali gali padaryti vardan savo vaiko gerovės.

Sherry Clair yra berniuko, vardu Gabe, ir vyresnės mergaitės motina. Sūnus serga Dauno sindromu, tačiau, kaip teigia pati motina, ji dažnai apie tai tiesiog pamiršta. Gabe yra mielas vaikas, tačiau taip pat gali būti labai užsispyręs.

Deja, ne visi tam yra pakankamai pakantūs.
Kai Sherry nuėjo su Gabe apsipirkti, ji išgirdo siaubingus žodžius. Juos aptarnavusi kasininkė sušnibždėjo: „Norėčiau, kad būtum tai žinojusi dar iki jo gimimo. Dabar tai galima ištirti… ”

Jums reikės: Raikytos šviesios duonos (tinka ir senesnė) 6 kiaušinių Petražolių (pagal skonį) Druskos (pagal skonį) Juodųjų pipirų (pagal skonį) Raudonėlių (pagal skonį) 1 nedidelio svogūno 2 pomidorų 5  dešrelių 200 g grietinės Pien 100…
Šie metai yra labai sunkūs. Kai kuriems žmonėms tai gali būti atskaitos taškas ir jau naujais metais jie galės pasiekti finansinę gerovę. Garsioji aiškiaregė Vanga perspėjo, kad 2020 metais žmonija patirs rimtų sukrėtimų. Ji įvardijo…Sherry pajuto neįsivaizduojamą pyktį. Pirmoji jos mintis buvo tiesiog trenkti įžūliai kasininkei, tačiau, laimei, ji susitvardė. Vietoj to ji pasilenkė už prekystalio ir švelniai tarė: „Ar manote, kad būtų buvę gerai jį nužudyti dar prieš gimstant? Mes viską žinojome. Jis visada buvo ir bus mūsų sūnus. Aš negalėjau nuskriausti savo pačios vaiko “.

Supykusi motina norėjo pasidalinti šia istorija su kitais, nes kai kurie žmonės į jos sūnų žiūri ne kaip į normalų vaiką, bet kaip į berniuką su Dauno sindromu. Jie nesupranta šeimos džiaugsmo auginant Dauno sindromą turintį vaiką – jie tai sieja tik su nuovargiu ir problemomis. Sherry apgailestauja, kad visuomenės supratimas apie Dauno sindromą yra toks menkas. Ji norėtų, kad su jos sūnumi elgtųsi taip pat, kaip ir su sveikais vaikais.

Jums reikės: Raikytos šviesios duonos (tinka ir senesnė) 6 kiaušinių Petražolių (pagal skonį) Druskos (pagal skonį) Juodųjų pipirų (pagal skonį) Raudonėlių (pagal skonį) 1 nedidelio svogūno 2 pomidorų 5  dešrelių 200 g grietinės Pien 100…
Šie metai yra labai sunkūs. Kai kuriems žmonėms tai gali būti atskaitos taškas ir jau naujais metais jie galės pasiekti finansinę gerovę. Garsioji aiškiaregė Vanga perspėjo, kad 2020 metais žmonija patirs rimtų sukrėtimų. Ji įvardijo…4,184  
Back to Top ↑