Katino, kuris panašus į senį, foto užkariavo internetą
Nestandartinės išvaizdos katinai dažnai tampa interneto įžymybėmis. Šis 6 metų katinėlis vardu Tobis gyvena Britanijos miestelyje Straude. Internete jis tapo žinomas dėka savo snukučio. Jis daro Tobį panašų į senuką.
Visa esmė tame, kad pas katinėlį genetinis susirgimas – Elerso-Danloso sindromas. Jis charakterizuojamas odos hiperplastiškumu, kuris sukeltas kolageno trūkumo.
Iki praeitų metų rudens katinėlis gyveno prieglaudoje, niekam nereikalingas. Bet tada prieglaudos tinklapyje jį pamatė dabartiniai šeimininkai – Džordžinos ir Kristoferio pora, ir jie suprato, kad nori katinėlį pasiimti sau.
Tobio sveikata dabar įdėmiai prižiūrima. Taip „seneliui“ uždrausta šokinėti nuo aukštų objektų – jo kaulai gana silpnučiai. Kontaktuoja Tobis tik su vienu gyvūnu – irgi katinu vardu Kvintonas.
Juos abu pasiėmė vienu metu, todėl jie gerai susidraugavo. Tobio draugas neturi dantų. Juos teko pašalinti dėl problemų su sveikata. „Tobis ir Kvintonas neišskiriami. Bando pagal galimybes nulaižyti Tobio veidą, – sako Džordžina, – ir kai jie žaidžia, Kvintonas išmoko laikyti savo nagus įtrauktus“.
Savo augintiniams Džordžina ir Kristoferis sukūrė Instagramo paskyrą. Dabar Tobio ir Kvintono puslapį stebi daugiau nei 70 tūkstančių sekėjų. „Jis tikrai tiesiog gražus mažas saulės spindulėlis“,- sako Džordžina apie Tobį.

Arabų šalyse moterims negalima rodytis visų apžvalgai. Taigi jos priverstos slėpti savo grožį nuo pašalinių akių. Bet šeichų žmonos visgi galėjo išsikovoti sau tam tikras teises ir laisves. Be išsilavinimo ir karjeros, joms taip pat…
Astrologai įsitikinę, kad Zodiako ženklas, po kuriuo mes gimę, turi įtakos mūsų charakterio bruožams ir temperamentui, bet taip pat veikia ir suderinamumą su kitais žmonėmis. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų nori sutikti žmogų, su kuriuo galėtų…Arabų šalyse moterims negalima rodytis visų apžvalgai. Taigi jos priverstos slėpti savo grožį nuo pašalinių akių. Bet šeichų žmonos visgi galėjo išsikovoti sau tam tikras teises ir laisves. Be išsilavinimo ir karjeros, joms taip pat…
Astrologai įsitikinę, kad Zodiako ženklas, po kuriuo mes gimę, turi įtakos mūsų charakterio bruožams ir temperamentui, bet taip pat veikia ir suderinamumą su kitais žmonėmis. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų nori sutikti žmogų, su kuriuo galėtų…1,656  
Back to Top ↑