Keptos bulvės. Slaptas receptas, kuriuo pasidalino močiutė
Mano močiutė išmokė mane, kad tokios keptos bulvės yra nepakartojamos. Dabar visi jų paragavę aikčioja nuo šio nepakartojamo skonio.

Jums reikės:

  • 1 kg bulvių (geriausia šviežių)
  • 1 arbatinis šaukštelis druskos
  • 2 l šalto vandens
  • 50 ml aliejaus

Gaminimas:

bulvės

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra gerai nuplauti jaunas bulves ir supjaustyti jas per pusę ar ketvirčius ir nulupti senesnes. Įpilkite į šaltą vandenį druskos, sudėkite bulves ir virkite tol, kol ant paviršiaus pasirodys baltos putos – tada bulves nedelsdami ištraukite.

Šio metodo paslaptis slypi aliejuje. Aliejų dedate tik ant kepimo skardos orkaitėje. Tiesiog įpilkite aliejaus į kepimo skardą ir pašaukite į šaltą orkaitę ir nustatykite 160 laipsnių temperatūrą. Kai orkaitė ir skarda įkaista, įpilkite bulvių į karštą aliejų ir sumaišykite taip, kad kiekviena bulvė būtų padengta aliejaus mišiniu. Priklausomai nuo skonio, galime pridėti žolelių ar prieskonių.

Padidinkite temperatūrą iki 180-200 laipsnių ir kepkite, kol bulvės bus auksinės spalvos ant paviršiaus. Dėl šio metodo bulvių paviršiuje susidarys traški pluta, kuri bulves padarys ypač skanias.

bulvės

Keptos bulvės su sojų padažu. Skonis, kurio dar neteko ragauti!

Keptos bulvės su sojų padažu. Skonis, kurio dar neteko ragauti!

Rodos, sunku ir besugalvoti ką nors nauja su bulvėmis, nes jos taip pamėgtos mūsų virtuvėje, kad visi receptai jau išbandyti. Tačiau keptos bulvės su sojų padažu jus maloniai nustebins! Tokio skonio tikrai dar neragavote!

bulvė

Sudėtis

  • 1 kg bulvių
  • 40 g sojos padažo
  • 2-3 skiltelės česnako
  • 40 ml saulėgrąžų aliejaus
  • žolelių prieskoniai
  • druska, pipirai

Gaminimas

Bulves nuskuskite ir supjaustykite skiltelėmis. Virkite nesūdytame vandenyje. Pakanka virti 5–7 minutes.

bulves

Kol bulvės verda, paruoškite padažą: susmulkinkite česnaką, sumaišykite su sojos padažu bei aliejumi ir pagardinkite pipirais bei druska. Gerai išmaišykite.

Bulves nusunkite ir palikite atvėsti. Paruoštą padažą supilkite į dubenį su bulvėmis, išmaišykite, uždenkite ir suplakite.

Sutepkite skardą aliejumi ir sudėkite pagardintas bulves. Kepkite orkaitėje 200 laipsnių temperatūroje 15-20 minučių.

bulvės

Keptos bulvės su sojų padažu bus dar skanesnės, jei pridėsite ir kitokio padažo. Majonezą sumaišykite su baziliku, druska ir pipirais.

padažas

Skanaus!

Bulvės rankovėje – naujas, skanus ir greitas receptas!

Jums reikės:

1 kg bulvių

3-4 skiltelės česnako

3 šaukštai augalinio aliejaus

druskos ir juodųjų pipirų pagal skonį.

Gaminimas:

Nuplaukite ir nulupkite bulves. Jei turite šviežių bulvių, kepkite su žievele. Supjaustykite į ketvirčius. Česnaką išspauskite. Į dubenį su bulvėmis įspauskite česnako, sviesto ir prieskonių. Gerai išmaišykite. Paruoškite rankovę ir suberkite į ją dubenio turinį.

Padėkite ant kepimo skardos. Kepkite 180–200 laipsnių temperatūroje 40–60 minučių. Norėdami gauti auksinę plutą, papildomai pakepkite 10 minučių prakirpę rankovės viršų.  Patiekite su patinkančia mėsa ar su salotomis.

 

Internautams užkliuvo momentas, kad pliaupiant gausiam lietui prezidentas slėpėsi po skėčiu, o šalia stovėjęs choro „Ąžuoliukas“ berniukas sušlapo kiaurai. 
„Las Kolino mustangai: Teksasas, JAV „Laikrodis“ Osaka, Japonija „Charibdė“  Sanderlendas, Didžioji Britanija „Stebuklingas kranas“ Kadis, Ispanija „Mėnulio vaivorykštė“ Seulas, Pietų Korėja „Devyni plaukiojantys fontanai“, Osaka, Japonija Fontanai Dubajus Mal, Dubajus, JAE Fontanas „Trevi“, Roma, Italija…
Internautams užkliuvo momentas, kad pliaupiant gausiam lietui prezidentas slėpėsi po skėčiu, o šalia stovėjęs choro „Ąžuoliukas“ berniukas sušlapo kiaurai. 
„Las Kolino mustangai: Teksasas, JAV „Laikrodis“ Osaka, Japonija „Charibdė“  Sanderlendas, Didžioji Britanija „Stebuklingas kranas“ Kadis, Ispanija „Mėnulio vaivorykštė“ Seulas, Pietų Korėja „Devyni plaukiojantys fontanai“, Osaka, Japonija Fontanai Dubajus Mal, Dubajus, JAE Fontanas „Trevi“, Roma, Italija…7,535  
Back to Top ↑