Keturiems zodiako ženklams 2020 lapkritį – gruodį papūs permainų vėjai
Metų pabaiga daugeliui Zodiako ženklų žada netikėtumų, tačiau didelių pokyčių sulauks tik keturi Zodiako pasaulio atstovai.

Pokyčiai žada būti neutralūs. Nesikabinkite į sena. O jei taip darysite, tai užkirsite kelią būsimiems pokyčiams ir viskas liks kaip buvo. Tik ar jūs to norite? Likimas nenuneš jūsų kartu su permainų vėju,  jis jas tik siūlo. Iš jo pusės tai daugiau, nei kilnus poelgis. Jums spręsti. Galimybės bus suteiktos.

Vėžys

Vėžių laukia permainos asmeniniame gyvenime. Naujo žmogaus atsiradimas gyvenime visiškai apvers jūsų pasaulį. Išvertus iš astrologų kalbos į žmonių: kažkas sutiks meilę, pas kažką atsiras įtakingas globėjas arba kažkas pats juo taps. Aišku viena: pokyčius į jūsų gyvenimą atneš žmonės. Žvaigždės pataria jums nelaikyti visko savyje, o pasitarti. Ypač vertingų patarimų duos Skorpionai ir Mergelės. Dabar jie yra jūsų draugai.

Liepos pabaiga 4 zodiako ženklams atneš naujų netikėtų gyvenimo posūkių

Gruodžio mėnesį numatomi net trys astrologiniai įvykiai, kurie tam tikrų Zodiako ženklų atstovams gali atnešti nesėkmę. Jei šiame sąraše rasite savo Zodiako ženklą, laikykitės astrologų rekomendacijų, ir tai jums padės išvengti didelių nelaimių. Ožiaragis Pirmoje…
Ir peršnekėti jo nepavyksta. Veršiukas turi ir kanopas ir greitai jam išdyks ragai.  Visgi jo šeima – šiek tiek neįprasta, o pats veršiukas mano,kad yra šuo: jis irgi vizgina uodegą, mėgsta žaisti ir laižyti kitus,…Jautis

Jaučiui metai ir taip buvo sunkūs. O dabar ateina visiškų nesusipratimų laikotarpis. Jūs būsite tarsi tirštame rūke. Planai neaiškūs, perspektyvos neapibrėžtos. Ši situacija jus lydės iki metų galo. Neskubėkite visko išspręsti. Jums reikia laiko, kad suprastumėte, kaip dabar klostosi aplinkybės, o svarbiausia, ko patys norite.

Svarstyklės

Svarstyklės staiga pasijus pavargusios. Ankstesnis gyvenimo būdas nuvargino ir atėjo laikas kažką keisti. Jūs patys sau kuriate permainas. Tam tikru momentu jums atrodys, kad veltui visa tai pradėjote. Tačiau, iš tikrųjų, tai viskas, kas įvyks šiuo metu, atves jus į naują gyvenimo etapą. Keiskite viską, ką norite pakeisti. Ir nebijokite sugriauti netgi kažką labai vertingo. Jūs atgimsite kaip Feniksas ir tapsite savimi. Tai svarbus, lemtingas jūsų gyvenimo laikotarpis.

Kitiems ženklams

Avinai bus šiek tiek sudirgę, ypač gruodžio mėnesį. Pasikabinkite lentelę su užrašu „Pavojus! Saugokitės!“ ir stenkitės neišsilieti ant artimųjų. Tai jūsų pačių labui.

Dvyniai užsiėmę planų įgyvendinimu, kurie jau turėjo būti įgyvendinti prieš 100 metų. Pasiraitokite rankoves, kiek galima svajoti ir sėdėti nieko nedarant, kad įgyvendintumėte net pačias paprasčiausias idėjas?

Liūtų laukia palankus jų gyvenimo periodas. Viskas bus gerai. Viskas, ko iš jūsų reikalauja žvaigždės – padėti artimiesiems, tiems, kam jūsų reikia. Neatsisakykite, kada jūsų prašo.

Mergelės bus užsiėmusios, tačiau skirkite laiko artimiesiems, jei nenorite, kad jūsų santykiai atšaltų. Atminkite: šiame gyvenime svarbiausia yra žmonės. Finansinė padėtis gali būti kebli, tačiau iki metų pabaigos viskas susitvarkys.

vyrai

Skorpionams viskas vyks pagal planą. Stenkitės vengti konfliktų. Dabar toks laikotarpis, kada geriau patylėti netgi tada, kai turite ką pasakyti. Vieniši Skorpionai susitvarkys asmeninį gyvenimą. Tačiau neaišku, ar ilgam.

Šauliams teks prisiminti savo padarytas nuodėmes ir už jas atsakyti. Jei kažkam nusikaltote ,turite atgailauti. Bet kuriuo atveju jūs turėsite atsakyti už savo klaidas. Žvaigždės viską mato.

Vandeniams darbe kils sunkumų ir teks nemažai pasinervinti. Emocinė švytuoklė brėš saulę. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę.  Dabar tai yra svarbiausia. Iki gruodžio viskas susitvarkys ir jūs atsidursite baltoje savo gyvenimo juostoje.

Žuvims  reiktų rečiau kaitalioti savo planus. Laikykitės pasirinktos strategijos ir viskas jums bus gerai. Blaškydamiesi jūs susipainiosite patys bei kelsite sąmyšį ir aplinkiniams. Tapkite stabilumo sala, įvykdykite visus duotus pažadus. Juk tai nėra taip sunku. Asmeniniame fronte gali įvykti permainų. Nuspręskite, ko jūs norite. Jūsų neryžtingumas gali iškrėsti jums piktą pokštą.

 

Gruodžio mėnesį numatomi net trys astrologiniai įvykiai, kurie tam tikrų Zodiako ženklų atstovams gali atnešti nesėkmę. Jei šiame sąraše rasite savo Zodiako ženklą, laikykitės astrologų rekomendacijų, ir tai jums padės išvengti didelių nelaimių. Ožiaragis Pirmoje…
Ir peršnekėti jo nepavyksta. Veršiukas turi ir kanopas ir greitai jam išdyks ragai.  Visgi jo šeima – šiek tiek neįprasta, o pats veršiukas mano,kad yra šuo: jis irgi vizgina uodegą, mėgsta žaisti ir laižyti kitus,…1,434  
Back to Top ↑