Keturiolikmetė už 170eurų nusipirko aptriušusį vagonėlį, bet tik pažiūrėkite, koks dabar jo vidus!
Amerikietės Ellie Yanter istorija yra pavyzdys, kaip svajonės pildosi, jei eini jų link. Ši 14-metė mergina pasaką pavertė realybe savo rankomis, o tada dar išgelbėjo savo draugo gyvybę!

Mergina visada svajojo apie vietą, kur galėtų pasikviesti savo draugus ir iš širdies pasilinksminti. Todėl ji už 170 eurų nusipirko 1974 m. gamybos vagonėlį ir ėmėsi savo svajonės įgyvendinimo.

Visas vasaros atostogas Ellie praleido tvarkydama seną ir surūdijusį vagonėlį, paversdama jį mielais namais ant ratų. Tačiau rezultatas vertas įdėto laiko ir pastangų. Natūralu, kad merginai padėjo tėtis ir senelis, tačiau didžiąją darbo dalį moksleivė atliko pati.

Tai – puiki idėja greitiems pietums ar vaišėms, kuomet netikėtai atvyksta svečių. Jei esate picos gerbėjai, galite net neabejoti, kad jus sužavės ir šių karštų sumuštinių receptas. Šį patiekalą paruošite vos per 10 minučių, ir tikrai…
Svarstote, kokį skanumyną paruošti Kalėdoms ir Naujiesiems metams? Galbūt jums tiks šis desertas su mandarinais? Jį paruošti visai nesudėtinga, o ir skonis puikus. Išmėginkite! Sudėtis 5-6 mandarinai 200 ml nesaldaus jogurto 150 g baltojo šokolado 120 ml…Kai Ellie baigė ruošti savo namus ir jos istorija pasklido socialiniuose tinkluose, ji gavo pasiūlymų nesustoti ir daryti panašius dalykus toliau. Mergina nesitikėjo, kad jos istorija pritrauks tiek daug žmonių dėmesio. Ellie nusprendė įsigyti dar vieną vagonėlį, tačiau dabar visai kitu tikslu.

Mergina nusprendė įrengti kitą namą ant ratų ir iš jo gautomis lėšomis finansuoti vėžiu sergančio draugo Elijaus gydymą.

Padedama savo šeimos, Ellie vėl padarė stebuklą. Sunku patikėti, kad kadaise senas, aptriušęs vagonėlis virto tokia jaukia vieta. Mergina pakeitė supuvusią medžio apdailą, nuplovė ir nudažė sienas. Vagonėlyje taip pat yra stalas, kuris sulankstomas, kad būtų galima išskleisti lovą.

„Nepaprastai didžiuojuosi savo dukra, nes ji paaukojo pinigus labdarai, nors jai vos 14 metų. Ji turi didelę širdį,“ – sako Ellie mama.

Nepaisant viso žiniasklaidos dėmesio ir pripažinimo, Ellie išlieka kukli.

„Aš tenorėjau padėti savo draugui.“

Tai – puiki idėja greitiems pietums ar vaišėms, kuomet netikėtai atvyksta svečių. Jei esate picos gerbėjai, galite net neabejoti, kad jus sužavės ir šių karštų sumuštinių receptas. Šį patiekalą paruošite vos per 10 minučių, ir tikrai…
Svarstote, kokį skanumyną paruošti Kalėdoms ir Naujiesiems metams? Galbūt jums tiks šis desertas su mandarinais? Jį paruošti visai nesudėtinga, o ir skonis puikus. Išmėginkite! Sudėtis 5-6 mandarinai 200 ml nesaldaus jogurto 150 g baltojo šokolado 120 ml…3,869  
Back to Top ↑