Kiekvieną savaitę mano vyras važiuoja į mišką. Aš nusprendžiau jį pasekti ir atradau kai ką nesuprantamą man
Kiekvienas žmogus gali turėti savo paslaptį. Jis gali ja nesidalinti netgi su savo antrąja pusele. Netgi pati sėkmingiausia ir pavyzdingiausia šeima negali visu 100 procentų būti tikri, kad vienas iš dviejų neturi kokios nors paslapties.

Mūsų šiandieninės istorijos herojė atkapstė senus savo vyro „skeletus“, iš jo visai nesitikėdama tokių paslapčių.

Kolia ir Larisa gyveno kartu gana ramų gyvenimą, apsivedė iš meilės ir, rodos, vienas nuo kito nieko neslėpė. Kolia buvo nuostabus vyras: nerūkė, negėrė, neužtaisydavo namuose skandalų. Gyveno ir džiugino šeimą. Bet pastaruoju metu jis ėmė kiekvieną sekmadienį kažkur išvažiuoti. Jis pradingdavo ištisoms valandoms ir neatsakinėdavo į skambučius. Žmona nusprendė pati sužinoti tiesą.

Ji papasakojo seseriai apie savo įtarimus ir paprašė jos atvažiuoti su automobiliu, kad sekmadienį jos nuvažiuoti paskui vyrą ir pasektų, kur jis važiuoja. Vyras ramiai nuėjo į maršrutinį autobusą ir nuvažiavo iki miško. Jis tiesiai nužingsniavo miško link. Larisai užėmė kvėpavimą. Ji jau buvo pasiruošusi pamatyti romantišką pašiūrę, kur vyras ją išduoda su kokia nors „nimfa“.


Čia Kolia nuėjo iki miško vidurio, sustojo ir garsiai užriko! Larisa su seserimi buvo šokiruotos, jos nesuprato, kas vyksta.

Seserys sugrįžo namo, nes Kolia po to, kai parėkė ant medžių, pasuko atgal link autobuso sustojimo. Jis atvažiavo namo su gėlėmis, apkabino žmoną, pabučiavo ir nuėjo į virtuvę paruošti maisto. Jis net nesupyko, kad žmona jam nieko nepagamino.

Praėjo savaitė, Larisa visą tą laiką laikė savyje visus savo klausimus ir abejones. O kai atėjo sekmadienis, ir vyras pasakė, kad jam reikia valandėlei išeiti su reikalais, ji pasakė:

— Aš puikiai žinau, kur tu važiuoji! Nemeluok man! Tik nesuprantu, kodėl tu važiuoji į mišką,  stovi tarp medžių ir rėki.

— Tai tu mane sekei?

— Taip, atsakyk į mano klausimus!

Na matai, tu ant manęs rėki, o aš ant tavęs ne. Būtent todėl aš kiekvieną sekmadienį išlieju visą negatyvą miške, kad nepradėčiau rėkti ant tavęs po visų tavo kaprizų, brangioji. O dabar imkim ir kartu nuvažiuokim parėkauti, pamatysi, ir tau padės…

Klimatas, kuriame gyvena islamą ir judaizmą išpažįstantys žmonės, buvo itin karštas, o kiauliena – greičiausiai gendanti mėsa. Be to, kiaulės yra visavalgės. Jos ėda net savo išmatas, todėl kiaulienoje yra trichinų – parazitų, kurios gali…
Paprastai vaikus iš vaikų namų atiduoda pilnoms šeimoms, kur yra tėtis ir mama. Kartais nutinka taip, kad vaikus atiduoda ir vienišoms mamoms, jei jos gerai uždirba ir gali vaikui suteikti viską, kas jam reikalinga. Ši…Klimatas, kuriame gyvena islamą ir judaizmą išpažįstantys žmonės, buvo itin karštas, o kiauliena – greičiausiai gendanti mėsa. Be to, kiaulės yra visavalgės. Jos ėda net savo išmatas, todėl kiaulienoje yra trichinų – parazitų, kurios gali…
Paprastai vaikus iš vaikų namų atiduoda pilnoms šeimoms, kur yra tėtis ir mama. Kartais nutinka taip, kad vaikus atiduoda ir vienišoms mamoms, jei jos gerai uždirba ir gali vaikui suteikti viską, kas jam reikalinga. Ši…21,233  
Back to Top ↑