Kodėl ant vienų žmonių šuo loja, o ant kitų – ne?
Šuo užuodžia kvapus 10000 kartų geriau nei žmogus. Štai kodėl mums nežinoma ši papildoma informacija, kurią jie gauna. Stebėtina, tačiau apmokyti šunys atskiria net dvynius, gyvenančius vienoje vietoje ir valgančius tą patį maistą. Šie nuostabūs padarai jaučia kvapus tų žmonių, su kuriais bendravo šeimininkas, kvapus vietų, kur jis buvo net praėjus ilgam laikui.
Šuo gali urgzti sutikęs svetimą žmogų, todėl kad jis užuodė  kažką nežinomo mums. Dėl šito nereikia jaudintis. Esmė tame, kad vienokia ar kitokia šunų reakcija remiasi ankstesne jų patirtimi.  Galbūt kvapas, kurį jis užuodė, sukėlė jam kažkokias negatyvias asociacijas. Kaip ten bebūtų, kadangi mūsų keturkojai draugai nemoka kalbėti, mes taip ir nesužinosime, kas su jais darosi.
Dauguma teikia pirmenybę įsigydami mažus šuniukus, kad stebėtų jų reakcijas nuo mažų dienų. Jeigu jums norisi įsigyti suaugusį šunį, patariama stebėti jį. Esmė tame, kad šuo gali turėti rimtų psichikos problemų.
Šunys priprato kliautis savo aštria uosle. Tačiau kartais jie urzgia ant žmonių, kurie turi tam tikrų išorinių ypatybių, bauginančių juos. Dažniausiai jie kreipia dėmesį į ūgį ir judėjimo manierą. Pabandykite užsidėti skrybėlę ir pavaikščioti su skėčiu. Sekite savo augintinio reakciją.
Aš turiu labai gerą draugą, jis gydytojas ir kartais pasakoja istorijas iš savo praktikos. „Mano pacientai pagrinde pakankamai turtingi žmonės, bet visiems jiems daugiau nei 50. Aš labai rūpestingas ir gerai elgiuosi su jais. Kartą…
Patys žymiausi Karlo Faberže kūriniai, žinoma, yra garsieji velykiniai kiaušiniai. Tačiau juvelyrinio meno žinovai tikruoju šedevru laiko jo gėles. Nuo kiniškos puokštelės restauracijos prasidėjo brangenybių herbarijus. Faberže užsidegė, ėmė išgalvoti savo gėlių kombinacijas. Kiekvieno reikalo…Jeigu jūs įsitikinę, kad žmogus nekelia jokio pavojaus, reikia išmokyti šunį pakeisti savo požiūrį į jį. Jums būtina kartoti tas komandas, už kurių atlikimą jis gaus paskatinimą. Vėliau paprašykite pažįstamo prisiartinti tuo metu, kai jūs atliekate procedūrą. Reikia apdovanoti augintinį tuo, ką jis mėgsta. Po to tuos pačius triukus turi atlikti svečias.
Mušti šunį kategoriškai nerekomenduojama. Vietoj to, kad tokiu būdu pademonstruotumėte savo viršenybę, geriau skirti tam tikrą laiką treniruotėms. Kad augintinis suprastų, ko jūs iš jo norite, reikia pergudrauti jį.
Jeigu jūsų šuo loja ant jūsų artimo pažįstamo, tai visiškai nereiškia, kad juo negalima pasitikėti. Tiesiog leiskite šuniui suprasti, kad jis nekelia pavojaus, ir jis nusiramins.
Mylėkite ir pasitikėkite savo augintiniais. Jie iš visų jėgų stengiasi, kad mes būtume saugūs.
Aš turiu labai gerą draugą, jis gydytojas ir kartais pasakoja istorijas iš savo praktikos. „Mano pacientai pagrinde pakankamai turtingi žmonės, bet visiems jiems daugiau nei 50. Aš labai rūpestingas ir gerai elgiuosi su jais. Kartą…
Patys žymiausi Karlo Faberže kūriniai, žinoma, yra garsieji velykiniai kiaušiniai. Tačiau juvelyrinio meno žinovai tikruoju šedevru laiko jo gėles. Nuo kiniškos puokštelės restauracijos prasidėjo brangenybių herbarijus. Faberže užsidegė, ėmė išgalvoti savo gėlių kombinacijas. Kiekvieno reikalo…


9,531  


ChargedBack to Top ↑