Kodėl negalima palikti nešvarių indų per naktį
Mažai kam patinka vakare plauti indus. Po darbo lieka per mažai jėgų, kad juos išplautume. Ir mes neretai paliekame indus kriauklėje iki rytdienos. Tačiau to daryti nepageidautina. Ir štai kodėl.
Neestetiška.
Net pačią gražiausią virtuvę gali sugadinti kalnai neplautų indų. O ir iš ryto bus mažiau laiko juos išplauti. O jei kartais ryte nebūtų vandens?
Nehigieniška.
Nelabai malonu ryte įeiti į virtuvę ir pajusti sugedusių maisto likučių, kurie liko ant indų, aromatą. Ypač aštrūs šie kvapai bus karštuoju metų laiku.
Kenksminga sveikatai.
Per kelias valandas, praleistas kriauklėje, į indų mikroįtrūkimus patenka didžiulis kiekis bakterijų. Juk neplauti indai – puiki vieta joms daugintis.
Gadinasi indai.
Per naktį maisto likučiai įsiėda į puodus ir keptuves. Norint juos išvalyti, reikia imti aštresnius šepečius ir agresyvias valomąsias ir plaunančias priemones. Tai sugadins jų paviršių.
Prietarai.
Pasak prietarų, neplauti indai – barniai šeimoje. Visi mes, aišku, šiuolaikiniai žmonės, netikime prietarais. Bet tai, kad ryte gali kilti skandalas dėl to, kad kažkas neišplovė indų, būna daugumai.
Pora patarimų.
  1. Geriausia – nusipirkti indaplovę. Bet ji ne visų kišenei. Todėl nusipirkite gražias kempinėles ir malonių aromatų plovimo priemones.
  2. Geriausia plauti indus, kol putoja kempinėlė. Po to padarykite nedidelę pertraukėlę ir tęskite darbą. Su šiuo nemaloniu darbu lengviausia bus susidoroti išskaidžius jį keliais etapais.
  3. Kad rankos nesausėtų, plaudami indus naudokitės pirštinėmis.
  4. Įsijunkite muziką, radiolaidą ar audioknygą.
Katės vardas – Belė! Jos uodega panaši į voverės. Katė – „Menuetų“ veislės (dar žinoma kaip „Napoleonas“). Išskirtinė šios veislės savybė – labai pūsta uodega. Šių kačių letenos yra trumpos, o snukutis – apvalus. Tokie…
Šį mielą storulį vadina Bronsonu. Jis laikomas storiausiu katinu planetoje. Bronsonas taip sustorėjo, kad prarado galimybę judėti. Kai jam sukako 1 metai, katinas jau svėrė 15 kg. Šeimininkas, nušėręs gyvūną iki tokios būklės, tiesiog atnešė…Katės vardas – Belė! Jos uodega panaši į voverės. Katė – „Menuetų“ veislės (dar žinoma kaip „Napoleonas“). Išskirtinė šios veislės savybė – labai pūsta uodega. Šių kačių letenos yra trumpos, o snukutis – apvalus. Tokie…
Šį mielą storulį vadina Bronsonu. Jis laikomas storiausiu katinu planetoje. Bronsonas taip sustorėjo, kad prarado galimybę judėti. Kai jam sukako 1 metai, katinas jau svėrė 15 kg. Šeimininkas, nušėręs gyvūną iki tokios būklės, tiesiog atnešė…6,107  
Back to Top ↑