Kodėl reikia gerti alų: mokslininkai pripažino jį naudingiausiu gėrimu pasaulyje
Kompanijos Virginia Tech ekspertų tyrimų duomenimis, saikingas alaus vartojimas iš tiesų gali prailginti gyvenimą. Mokslininkai mano, kad visa esmė teigiamame apynių ir salyklo poveikyje širdžiai. Alaus mėgėjai gyvena ilgiau už tuos, kurie linkę laikytis atokiau nuo putoto gėrimo – ir tai įrodytas faktas.
Geriausia dieta.
Karališkojo Londono koledžo profesorius Timotis Spektoras tikina, kad šviesusis alus įtakoja svorio mažėjimą. Pagal jo tyrimus, naudingosios žarnyno bakterijos padeda virškinimui. Svarbiausia neužkąsti naudingųjų bakterijų ne tokiais naudingais užkandžiais.
Kova su vėžiu.
Pasirodo, alus pasiruošęs ateiti į pagalbą ir kovoje su rimtesnėmis problemomis. Apynys garsėja dideliu flavanoido ksantohumolio kiekiu, kuris yra kancerogeninių fermentų inhibitorius.
Amžina jaunystė.
Tas pats flavanoidas ksantohumolis apsaugo mūsų smegenis nuo Alzheimerio ligos ir net gelbsti nuo Parkinsono ligos. Mokslininkai iš Oksfordo rekomenduoja kiekvienam žmogui išgerti ne mažiau pusės litro šviesaus alaus per dieną. Pilstomo, žinoma.
Inkstų sveikata.
Visai neseniai autoritetingame žurnale Clinical Journal of the American Society of Nephrology buvo publikuotas straipsnis, kuriame teigiama, kad alus beveik perpus sumažina akmenų atsiradimo inkstuose tikimybę. Gerkite – ir džiaukitės sveikata.
Vitaminų rinkinys.
O dar aluje yra didžiulis vitaminų kiekis. Štefanas Domeningas iš Austrijos rekomenduoja atidžiau skaityti šviežio alaus cheminę sudėtį: vitaminų čia daugiau, nei vaistiniuose preparatuose.
Mažo kaloringumo patiekalas
Ar tikėti vaikinais iš Guiness, kurie tvirtina, kad alus mažai kaloringas? Turbūt verta, nors jie ir suinteresuota pusė. Be to, nepriklausomi ekspertai taip pat patvirtino aludarių išvadas: net tamsios alaus rūšys turi mažiau kalorijų, nei apelsinų sultys.
Alaus pilvas.
Ir pats didžiausias pavojus, alaus pilvas, būna visai ne nuo alaus. Toks priedas išauga tik tiems, kurie nežino saiko užkandžiaujant. Alus be riebių traškučių, bulvyčių fri ir kitos bjaurasties jokių pasekmių figūrai neturės.
Tai jums tikrai patiks!

Ši istorija iškart po to, kai ji pasirodė internete, užkariavo daugybę milijonų širdžių per visą pasaulį! Vaikinas važiavo per smarkią liūtį savo mašina namo, kai staiga sustojo ir išbėgo iš mašinos! Tik pažiūrėkite kodėl! Kuo…
Prieš pat finišą lengvaatletis tiesiog šoko į priekį ir išsidrėbė ant bėgimo tako. Aš tiesiog užsimerkiau prieš 10 kliūtį. Kai atsimerkiau, pamačiau savo mamą finiše, tad tiesiog šokau į priekį, kad ją apkabinčiau. Tai tiek“,…

Ši istorija iškart po to, kai ji pasirodė internete, užkariavo daugybę milijonų širdžių per visą pasaulį! Vaikinas važiavo per smarkią liūtį savo mašina namo, kai staiga sustojo ir išbėgo iš mašinos! Tik pažiūrėkite kodėl! Kuo…
Prieš pat finišą lengvaatletis tiesiog šoko į priekį ir išsidrėbė ant bėgimo tako. Aš tiesiog užsimerkiau prieš 10 kliūtį. Kai atsimerkiau, pamačiau savo mamą finiše, tad tiesiog šokau į priekį, kad ją apkabinčiau. Tai tiek“,…82,910  
Back to Top ↑