Kodėl stiprioms moterims patinka vaikščioti be makiažo
Daugeliui moterų mintis apie tai, kad išeiti iš namų be pilnaverčio makiažo sukelia stresą. Makiažas tapo didžiąja mūsų kultūros dalimi – moterys kiekvieną rytą pasidaro jį su pasididžiavimu. Makiažas – tai moteriškos kasdienybės dalis, kurią ji privalo padaryti, prieš išeidama iš namų. Tačiau kiekvienai moteriai, kuri daro makiažą, yra viena moteris, kuriai nepatinka tai daryti. Ir ši tendencija populiarėja.

Nėra ko slėpti, nėra ko bijoti

Yra svarbių priežasčių praleisti dieną be makiažo: keli moksliniai tyrimai parodė, kad moterys, kurios nedaro makiažą, yra laimingesnės. Atrodo lyg joms nėra ko slėpti, kaip savo veiduose, taip ir kitose gyvenimo srityse. Tvirtinama, kad moteris su makiažu turi ką slėpti – spuogus ar pigmentines dėmes.

Moteris be makiažo, supranta, kad niekas nėra tobulas. Tačiau nežiūrint į tai, jis jaučiasi pakankamai patogiai ir be makiažo. Ir tai praplečia ribas. Įsivaizduokite, kad kiekvieną mėnesį jums nereikia jaudintis dėl eilinio toninio kremo pirkimo, o rytais jums tik reikia atsikelti, nusiprausti ir leistis į kelionę.

Raukšlės, strazdanos, spuogai: visa tai mūsų dalis

Kai jūs atsistojate prie veidrodžio ir žiūrite į save, tai pastebite mažus trūkumus – raukšleles arba, kad jūsų akys yra labai gražios. Nors jūs galite būti linkusi ieškoti savyje trūkumus, stiprios moterys, kurios atsisako makiažo, mato savo išvaizdoje tik pranašumą.

Galų gale, visos turime raukšlių, strazdanų, spuogų ar plaukelių ant veido. Visa tai yra mūsų dalis. Stiprios ir laimingos moterys apie tai žino. Kodėl gi ne? Dievas davė jums šį veidą. Jis skirtas tam, kad gyventumėte su šypsena.

 

 

Eksperimentas

Jei jūs galvojate apie tai, kad nebedarysite makiažo, atlikite šį nedidelį eksperimentą. Jis parodys, ar jums patogu gyventi be kosmetikos. Atsistokite prieš veidrodį ir 10 minučių apžiūrėkite savo veidą. Atkreipkite dėmesį į odos spalvą ir strazdanas. Pažiūrėkite, kaip atrodo jūsų akys ir lūpų linija. Tai ilgai neužtruks, nes jūs suprasite, kad atrodote tiesiog žavingai. Ir jeigu jūs vis dar nesate tikra, jaučiatės be makiažo nejaukiai, pabandykite kurį laiką vaikščioti be jo.

Pradžioje atsisakykite blakstienų tušo, vietoj lūpų dažų naudokite neryškų lūpų blizgį, išbandykite lengvą toninį pagrindą,  nenaudokite daug kosmetikos, o jei naudosite, tai tik natūralius atspalvius.

Stiprioms moterims patogu būti natūraliomis

Stiprios moterys laimingos dėl daugelių priežasčių. Vienos – dėl to, kad joms patinka būti savimi. Tai yra tai, ko daugelis siekia. Joms sunku atsipalaiduoti ir visada būti patenkintomis. Tačiau stipri moteris gali žiūrėti į save veidrodyje ir didžiuotis savimi.

Visi mes žinome, kad iki 3 metų visi mažyliai įsimena didžiulį kiekį informacijos ir viską kartoja paskui suaugusius. Būtent todėl psichologai pataria elgtis maksimaliai santūriai ir teisingai prieš mažylį. Bet žiūrint į šiuos vaikus nelieka…
Kiekvieną dieną Vanečka bėgdavo ė kaimo pakraštį. Bėgdavo basas, po pažastimis spausdamas sportbačius, kad nesuteptų jų purve, – nes bobulė pamatys ir ims rėkti. Bobulė rėkdavo visada ir dėl bet ko. O kartais ir visai…Visi mes žinome, kad iki 3 metų visi mažyliai įsimena didžiulį kiekį informacijos ir viską kartoja paskui suaugusius. Būtent todėl psichologai pataria elgtis maksimaliai santūriai ir teisingai prieš mažylį. Bet žiūrint į šiuos vaikus nelieka…
Kiekvieną dieną Vanečka bėgdavo ė kaimo pakraštį. Bėgdavo basas, po pažastimis spausdamas sportbačius, kad nesuteptų jų purve, – nes bobulė pamatys ir ims rėkti. Bobulė rėkdavo visada ir dėl bet ko. O kartais ir visai…1,961  
Back to Top ↑