Koks spaudimas ir kokiame amžiuje laikomas normaliu?
Tai reikia žinoti!

Koks spaudimas kokiame amžiuje laikomas normaliu?

Remiantis „Naujausių reikiamų žinių žinyno“ informacija naujagimių normalus spaudimas yra 70 mmHg.

 

 

Vienerių metų vaiko normalus spaudimas:

  • berniukų – 96/66 (viršutinis/apatinis), mergaičių – 95/65.

 10 metų vaiko normalus spaudimas:

  • berniukų – 103/69 ir mergaičių – 103/70

 20 metų jaunų žmonių normalus spaudimas:

  • jaunuolių – 123/76, merginų – 116/72.

Apie 30 metų jaunų žmonių normalus spaudimas:

  • jaunų vyrų – 126/79, jaunų moterų – 120/75.

Vidutinio amžiaus žmogaus normalus spaudimas:

  • 40-mečių vyrų – 129/81, 40-mečių moterų – 127/80.

Penkiasdešimtmečiams ir vyresniems vyrams ir moterims:

  • normalus vyrų spaudimas laikomas – 135/83, moterų spaudimas – 127/80.

Aukštas spaudimas (priežastys ir greita pagalba)

Padidintas arterinis spaudimas susideda iš dviejų skaičių, kur viršutinis skaičius – tai inkstų spaudimas, apatinis skaičius – širdies.

  • Į dubenėlį arba kibirą įpilkite karšto apie 37-40°C vandens ir į vandenį įmerkite kojas. Kol vanduo vėsta, o tai užtruks apie 20 minučių, spaudimas nukris 15-20 mmHg. Jei žmogus serga venų išsiplėtimu, į vandenį galima įmerkti alkūnes.
  • Krapų sėklos sumažina spaudimą. 2 valgomus šaukštus krapų sėklų užpilti 0,5 litro verdančio vandens, gerti po 1-2 arbatinius šaukštelius, jeigu spaudimas iki 200 mmHg, ir po 3-4 a. š., jeigu spaudimas aukštesnis.
  • Į kefyrą įberti 1 a. š. cinamono, gerti šį gėrimą po 1 stiklinę 3-ų mėnesių bėgyje. Spaudimas turėtų stabilizuotis.

Yra dar vienas labai paprastas ir neįtikėtinai efektyvus liaudies medicinos receptas, kuris padės sunormalizuoti spaudimą, na mažiausiai, tai keliems metams. Ir be to, jis kainuoja centus. Ar jums patiks?

Jei jums jau atsibodo įprastiniai blyneliai, galima pasigaminti plonus, labai gražios estetinės išvaizdos, ir be galo skanius blynelius iš bulvių su bet kokiu įdaru. Įsidėmėkite šį receptą. Ingredientai: 4 – 5 bulvės 250 – 300…
Jam vos 7 mėn, jis  išdidus toiterjerų veislės šuniukas. Juk pasaulis seka jo vystymąsi, o savininkė reguliariai džiugina fanatus naujais savo numylėtinio triukais. Toiterjero dresavimas yra terjeriuko apmokymas kelių paprastų komandų. Bet kaip teisingai dresuoti…Taigi, paimkite 5 valgomuosius šaukštus pušies spyglių, 2 v. š. erškėtrožių vaisių ir 2 v. š. svogūnų lukštų. Viską užpilkite 1 litru šalto vandens, užvirinkite ir virkite ant mažos ugnies 10 minučių. Leiskite pastovėti ir prakoškite per marlę. Galima šiek tiek praskėsti vandeniu. Viską išgerti per 2 dienas. Gydymo kursas – 4 mėnesiai.

Pagerėjimą pajausite jau po 5 dienų – nustos skaudėti galvą, o po mėnesio galėsite palaipsniui atsisakyti vaistų nuo spaudimo.

Tuštinimas taps reguliariu – o tai reiškia, kad dar valysis kepenys bei žarnynas.

Šis nuoviras stiprina imuninę sistemą bei puiki profilaktinė gripo priemonė.

Jei jums jau atsibodo įprastiniai blyneliai, galima pasigaminti plonus, labai gražios estetinės išvaizdos, ir be galo skanius blynelius iš bulvių su bet kokiu įdaru. Įsidėmėkite šį receptą. Ingredientai: 4 – 5 bulvės 250 – 300…
Jam vos 7 mėn, jis  išdidus toiterjerų veislės šuniukas. Juk pasaulis seka jo vystymąsi, o savininkė reguliariai džiugina fanatus naujais savo numylėtinio triukais. Toiterjero dresavimas yra terjeriuko apmokymas kelių paprastų komandų. Bet kaip teisingai dresuoti…9,815  
Back to Top ↑