„Kondoro skrydis“: 100-metė melodija iš Peru pavergė pasaulį!
Nuostabi melodija! Tikras šedevras!
Jos klausytis – tikras malonumas! Iškart atsiranda skrydžio ir jo didybės jausmas. Be jokių abejonių, šios melodijos kūrėjas – genijus.  „Kondoro skrydžio“ galima klausytis amžinai.
Šią melodiją parašė Peru kompozitorius Danielis Roblesas tolimais 1913-aisiais metais. Kitais žodžiais tariant, šiai melodijai jau virš šimto metų. Ir iki šiol ji skamba, pavergdama žmonių širdis.
Tačiau išgarsėjo ši melodija tik 1960-aisiais, kai muzikantų grupė „Los Incas“ atliko šią dainą Paryžiuje ir ją ten išgirdo Polas Saimonas.
Vėliau šiai melodijai buvo sukurti ir žodžiai. Ir nuo to laiko „Kondoro skrydis“ pradėjo užkariauti pasaulį. Šios melodijos ir dainos variantų atsirado begalė.
Iš pradžių šią melodiją laikė liaudies sukurta, bet artimas Robleso giminaitis paneigė šią informaciją.
Melodija labai graži! Klausausi ir ilsiuosi!
Vienas iš žinomiausių „Kondoro skrydžio“ atlikėjų yra ekvadorietis Leo Rochas. Jis atlieka ją, naudodamas panfleitą, kas suteikia jai ypatingo žavesio ir magnetizmo.
Šios melodijos dėka ekvadorietis pateko į vieno žinomo muzikinio konkurso finalą. Jis groja iš pačios savo sielos, tiesiog nuostabiai, visiškai atsiduodamas savo muzikai.
O panfleita pavergia savo švelniu ir dainingu skambesiu. Klausaisi ir siela nurimsta, pasidaro lengva. Taip gera ją vėl išgirsti.

Iš visų egzistuojančių meilės tipų -motinos meilė, tur būt, yra pati giliausia ir intensyviausia. Šis ryšys sujungia du kūnus ir dvi sielas. Motinos meilė yra besąlygiška. Meilė atsiranda tuo momentu, kai jos gimdoje užsimezga mažytė…
Tikriausiai jūs labai mėgstate raugintas daržoves. Ir raugintus agurkus taip pat. Bet, mes įsitikinę, kad jūs net neįsivaizduojate, kokie jie iš tiesų yra naudingi mūsų organizmui, tiesiog stebuklas. Rauginti agurkai skuba į pagalbą. Autoritetingo mokslinio…

Iš visų egzistuojančių meilės tipų -motinos meilė, tur būt, yra pati giliausia ir intensyviausia. Šis ryšys sujungia du kūnus ir dvi sielas. Motinos meilė yra besąlygiška. Meilė atsiranda tuo momentu, kai jos gimdoje užsimezga mažytė…
Tikriausiai jūs labai mėgstate raugintas daržoves. Ir raugintus agurkus taip pat. Bet, mes įsitikinę, kad jūs net neįsivaizduojate, kokie jie iš tiesų yra naudingi mūsų organizmui, tiesiog stebuklas. Rauginti agurkai skuba į pagalbą. Autoritetingo mokslinio…4,173  
Back to Top ↑