Koronaviruso profilaktika: ūkiškas muilas – geriausias antiseptikas
Koronaviruso pandemijos diktuojamomis sąlygomis, kiekvienas saugosi, kaip tik išmano. Tačiau kartais visgi verta įsiklausyti į specialistų nuomonę.

Sanitarinės epidemiologinės tarnybos darbuotojai teigia, kad geriausias antiseptikas namuose – paprasčiausias ūkiškas muilas. tas pats, kuriame įspausta „72%“.

Esmė labai paprasta: grįžus namo iš lauko, būtina ūkišku muilu nusiplauti rankas. Paimate vatos pagaliuką, sudrėkinate, išmuilinate, ir išvalote nosies gleivinę – vieną šnervę, kitu galu – kitą šnervę. Tai nesukelia jokio diskomforto. Po to sausai nusišluostom rankas, veidą. Kuo dažniau turite galimybę atlikti šią procedūrą, tuo didesnė tikimybė, kad nesusirgsite.

Tai galima paaiškinti moksliškai: virusas yra skysčio lašeliuose, kurių dydis 50-100 mikrometrų, šie lašeliai užstringa nosies gleivinėje ir virusas pradeda savo aktyvų darbą. O muilas turi baktericidinį poveikį. Todėl toks būdas bus naudingas ne tik pandemijos sąlygomis, bet ir sezoninio gripo atveju.

Kačiukas Frenkis atėjo į pasaulį ne toks, kaip jo gentainiai. Pas mažylį nuo gimimo buvo 4 ausies kriauklės. Be to, kačiukas turėjo problemų su akimis, sąkandžiu ir užpakalinėmis kojelėmis. Frenkį rado su jo sveiku broliu…
Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…Besivaikydami brangias antiseptines priemones, prisiminkite centus kainuojantį ūkišką muilą, kuris nė kiek ne mažiau efektyvus.

Saugokite save ir būkite sveiki!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Kačiukas Frenkis atėjo į pasaulį ne toks, kaip jo gentainiai. Pas mažylį nuo gimimo buvo 4 ausies kriauklės. Be to, kačiukas turėjo problemų su akimis, sąkandžiu ir užpakalinėmis kojelėmis. Frenkį rado su jo sveiku broliu…
Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…7,414  
Back to Top ↑