Kova už gyvenimą: augalas, išgelbėjęs mane nuo mirtino vėžio
Vyras iš Bulgarijos pasakoja apie kovos su vėžiu būdą. Jo pasakojimas suteikia viltį daugeliui žmonių. Skaitydami toliau, jūs galite sužinoti, kodėl gi tas būdas toks populiarus!

 

„2002 metais mano smegenyse aptiko auglį – gerybinį. Mane nedelsiant paguldė į ligoninę ir operavo. Nors auglys buvo 5×5 cm  dydžio, viskas praėjo sėkmingai. Man šios ligoninės neurochirurgai – patys geriausi Bulgarijoje.

Po dvejų metų auglys ataugo (metastazavo) ir beveik tokio pat dydžio. Aš turėjau darytis kitą operaciją, šioji nelabai pavyko, man suparalyžiavo kairę koją. Gydytojai ištyrė, kad auglys buvo atipinis.

Po to aš praėjau visą onkologinį gydymą, toliau sekė švitinimo procedūros – niekas nepadėjo. Auglys atsinaujino ir reikėjo dar vienos operacijos. Po to aš  išvykau į reabilitaciją ir ten, mano laimei, aš sutikau žmogų, pakeitusį mano gyvenimą. Jis pasidalino su manim, kad taip pat kenčia nuo vėžio – inkstų vėžio. Operacija jam buvo nesėkminga ir gyventi jam buvo likę 3-4 mėnesiai.

Po to jis sutiko moterį, kuri papasakojo jam apie vieną augalą ir to augalo paruošimo metodiką. Tai buvo vaistas nuo vėžio. Augalas vadinasi šeivamedis – tai krūmas, augantis dykumoje ir aplink upių kanalus, labai panašus į mėlynes ir beveik tokio pat dydžio. Auga rugpjūčio gale, rugsėjo pradžioje.

Naminis receptas:

1997 metais pasaulis sužinojo, kad amerikiečių šeimoje Makkogei gimė septynetas. Iškart! Ir jie visi išgyveno, rašo Enterate De Algo. Tai buvo tikras medicinos stebuklas. Kaip tai išėjo? Makkogei šeima jau turėjo dukrytę. Po jos gimimo…
Mūsų technologijų pilname pasaulyje būti tėvais kur kas lengviau. Vaikai auga visokių priemonių ir įrankių, techninių pritaikymų apsuptyje, jie gyvena, galima sakyti, ateityje. Supamasis krėslas ir lopšys viename Jaukūs ir šilti marškinėliai naujagimiams Saugi vonia…Vaisius turi būti sunokęs, kad turėtų gydomųjų savybių. Išplaukite uogas ir sudėkite į stiklainius, dėkite eilėmis – viena eilė uogų, kita eilė cukraus, kol nepripildysite stiklainio.
Laikyti reikia saulėtoje vietoje dėl rūgimo.

Po dviejų savaičių sudėkite į šaldytuvą.

Galite pasigaminti 2, 3 arba 4 stiklainius. Gydymui reikia dviejų stiklainių, jų užteks metams.

Gerkite 1 arbatinį šaukštelį ant tuščio skrandžio kas rytą, 10 minučių iki pusryčių.

Aš laukiau 2 mėnesius, kad galėčiau prisirinkti uogų ir pasigaminti vaistų. Pradėjau juos vartoti. Nuo paskutinės operacijos praėjo 4 metai – nuo tada mano kūne nėra metastazinių ląstelių.

Visa ši medžiaga yra tik pažintinė. Prieš pradėdami vartoti, ar gaminti tokius vaistus, kreipkitės į specialistus.

Beje, ir sveiki žmonės gali išbandyti šią priemonę (kas nori sustiprinti imuninę sistemą). Tai padeda ir nuo gripo.

1997 metais pasaulis sužinojo, kad amerikiečių šeimoje Makkogei gimė septynetas. Iškart! Ir jie visi išgyveno, rašo Enterate De Algo. Tai buvo tikras medicinos stebuklas. Kaip tai išėjo? Makkogei šeima jau turėjo dukrytę. Po jos gimimo…
Mūsų technologijų pilname pasaulyje būti tėvais kur kas lengviau. Vaikai auga visokių priemonių ir įrankių, techninių pritaikymų apsuptyje, jie gyvena, galima sakyti, ateityje. Supamasis krėslas ir lopšys viename Jaukūs ir šilti marškinėliai naujagimiams Saugi vonia…28,324  
Back to Top ↑