Kristina Pimenova buvo išrinkta gražiausia pasaulio mergaite, tačiau dabar ji dar nuostabesnė
Kristina Pimenova 2014 metais buvo išrinkta pačia gražiausia pasaulio mergaite. Esame įsitikinę, kad bent kartą gyvenime esate matę šią mėlynakę mergaitę, kurią kiti dar vadina tikru angelu.

Mergaitė gimė 2005 metais Rusijoje. Jos tėvas yra garsus futbolininkas Ruslanas Pimenovas, o mama buvęs modelis Glikerija Širokova. Būtent ji išsiuntė dukros nuotrauką modelių agentūrai, kai šiai buvo vos treji metai. Nuo tada ir prasidėjo svaiginanti Kristinos karjera.

Glikerija sako, kad kai Kristina buvo labai maža, žmonės nuolat klausdavo, ar mergaitė vaidina kokiuose filmuose ar reklamose. Kai tik Kristina pirmą kartą buvo atvežta į modelių agentūrą, fotografai pastebėjo, jog mergaitė elgiasi labai natūraliai prieš kameras ir moka išlaukti tinkamo kadro. Iš karto buvo pastebėtas mergaitės įgimtas fotogeniškumas.

Kai Emmanuel Macron tapo Prancūzijos prezidentu, ši nuotrauka apskriejo visą pasaulį. Joje matome būsimą šalies lyderį, kuris gavo bučinį į skruostą nuo savo mokytojos. Sklinda gandai, kad būtent nuo šio bučinio ir prasidėjo romantiški santykiai…
Kiekvieną vakarą vyras gaudavo pranešimą iš apsaugos įrenginio, kad jo kieme vyksta “įsibrovimas“. Peržiūrėjęs vaizdo įrašą vyras pamatė, jog kas vakarą į jo kiemą užsuka berniukas su dviračiu. Dabar liko klausimas: ką daryti? Su šia situacijas susidūrė…Mados tinklaraštininkai teigia, kad Kristina turi tobulą veidą, neįtikėtinas veido išraiškas ir pozas, kurios leidžia ją vadinti tikra tobulybe. Nepaisant jauno amžiaus, Pimenova jau yra dirbusi su “Armani Junior“, “Roberto Cavalli“ ir “Burberry“. Taip pat buvo “Kinder“ reklaminis veidas Rusijoje.

Šiuo metu Kristina yra viena populiariausių paauglių modelių visame pasaulyje. Prieš penkis metus mergaitė su šeima persikėlė į Los Andželą, kur yra daugiau galimybių tapti pasaulinio lygio modeliu.

Dabar Kristinai jau 14 metų. Mergina turi Instagram paskyrą, kur ją seka milijonai žmonių. Šiuo metu paskyra turi net 2,6 mln. sekėjų.

Nuo pirmųjų fotosesijų Kristina jau gerokai paaugo, tačiau išliko tokia pat tobulai graži. Mergina mėgsta gimnastiką, laisvai kalba itališkai ir toliau fotografuojasi populiariausių prekės ženklų reklamose.

Kai kurie mano, kad Kristinos tėvai atėmė iš jos vaikystę paversdami modeliu vos nuo trejų metų. Kiti nerimauja, kad mergina gali užaugti egoistiška, išlepinta ir atitrūkusi nuo realybės, nes kadaise buvo išrinkta gražiausia pasaulio mergaite. Kad ir kaip ten bebūtų, nesižavėti Kristinos grožiu tiesiog neįmanoma!

Kai Emmanuel Macron tapo Prancūzijos prezidentu, ši nuotrauka apskriejo visą pasaulį. Joje matome būsimą šalies lyderį, kuris gavo bučinį į skruostą nuo savo mokytojos. Sklinda gandai, kad būtent nuo šio bučinio ir prasidėjo romantiški santykiai…
Kiekvieną vakarą vyras gaudavo pranešimą iš apsaugos įrenginio, kad jo kieme vyksta “įsibrovimas“. Peržiūrėjęs vaizdo įrašą vyras pamatė, jog kas vakarą į jo kiemą užsuka berniukas su dviračiu. Dabar liko klausimas: ką daryti? Su šia situacijas susidūrė…3,054  
Back to Top ↑