Kulnų skausmas yra labai pavojingas. Šie paprasti būdai padės jums atsikratyti skausmo!
Pėdos spurpa yra liga, kurią sukelia kaulinio audinio augimas kulkšnyje.
Prognozuojama, kad dažniausiai ši liga kyla žmonėms, turintiems antsvorį, sergantiems stuburo ligomis, turintiems plokščias pėdas, taip pat sportininkams, bėgikams, šokėjams.
Simptomai
Pasaulį apskriejo skaudi žinia. Sprogo priemones kovai su koronavirusu turėjęs gabenti lėktuvas.  Tragedija įvyko pačiu netinkamiausiu momentu, kai visas pasaulis kovoja su koronavirusu. „Reuters“ rašo, jog lėktuvas buvo užsakytas skrydžiui Į Hanedos oro uostą Japonijoje.…
Pasak Vytauto Grubliausko, 6 pacientai, kurie sirgo koronavirusu, jau pasveiko. Ko gero pati šviesiausia žinia per pastarąjį laikotarpį visoje Lietuvoje! Atlikus pakartotinus tyrimus KUL, buvo konstatuota kad net šeši pacientai (jau buvę 🙂 PASVEIKO! Džiaugiuosi…Stiprus, degantis skausmas kulno apačioje ir kylantis toliau į koją.
Skausmas prasideda ryte, tada per dieną jis šiek tiek mažėja, o vakare vėl stiprėja.
Dėl ryškaus paūmėjimo skausmas tampa nuolatinis ir veda prie negalios.
Jo labai sunku atsikratyti, nes auga kaulo smaigalys, kurio neįmanoma panaikinti be operacijos.
Tačiau vos tik pajutus simptomus ir naudojant šiuos metodus, galite sustabdyti tolesnį kaulo augimą.
Tradicinės medicinos receptai išoriniam naudojimui
Sumaišykite medų ir druską santykiu 1: 1. 
Užpilkite mišinį ant kulnų, uždenkite dviem marlės sluoksniu, o jį – celofaniniu maišeliu. Apriškite kompresą šviesiu tvarsčiu ir dėvėkite vilnonę kojinę.
Padėkite karšto vandens butelį po kulnu ir laikykite, kol jis atvės. Procedūra darykite naktį, miegokite su vilnonėmis kojinėmis.
Ryte nuimkite kompresą. Šį gydymą sudaro 10 procedūrų.
100 ml degtinės ištirpinkite 2 furatsilino tabletes (po 0,2 g). 
Sudrėkinkite marlės skudurėlį tirpalu ir pritvirtinkite jį prie kulno, uždenkite celofaniniu maišeliu, pritvirtinkite tvarsčiu ir dėvėkite vilnones kojines.
Palikite kompresą nakčiai. Gydymą sudaro 5 procedūros.
Svogūnų laiškais užpildykite pusės litro stiklainį ir užpilkite jį verdančiu vandeniu. 
Šiame tirpale kasdien pamirkykite kojas. Procedūros trukmė yra 15 minučių, vanduo turi būti šiltas. Tirpalas gali būti naudojamas kelis kartus, pašildant.
Mirkykite pėdą karštoje vonioje ir tada užtepkite ploną molio pastos sluoksnį. 
Procedūros trukmė yra 20–30 minučių. Galite naudoti bet kokios spalvos molį. Darykite kasdien ar kas antrą dieną, kad sumažintumėte augantį kaulą.
Mirkykite pėdą karštoje sodos vonioje (100 g sodos 2 litrams vandens). 
Procedūros trukmė yra 10–15 minučių. Po vonios masažuokite pėdas (ypač kruopščiai patrinkite skaudamas vietas) 5 minutes ir ištepkite pėdų odą ricinų ar kitu aliejumi.
Tada apsimaukite medvilnines ar vilnones kojines. Gydymą sudaro 10 procedūrų. Po pirmųjų 5 procedūrų, skausmas gali padidėti, tačiau gydymas neturėtų būti nutrauktas.
Daugelis žolininkių primygtinai rekomenduoja paprastų alyvų tinktūrą.
Džiovintos gėlės užpilkite stipriu alkoholiu santykiu 1:10 (pagal svorį), tvirtai uždarytame inde laikykite 8-10 dienų.
Užlašinkite po 30 lašų ant kulno 2-3 kartus per dieną ir patrinkite kulną.
Šie metodai suteiks puikius rezultatus. Alkoholinių tinktūrų mišiniai ypač padeda. Alyvų žiedus galite keisti raudonmedžio šaknimis.
Šie metodai jums padės, bet geriausia pajutus simptomus kuo greičiau kreiptis į gydytojus.
Pasaulį apskriejo skaudi žinia. Sprogo priemones kovai su koronavirusu turėjęs gabenti lėktuvas.  Tragedija įvyko pačiu netinkamiausiu momentu, kai visas pasaulis kovoja su koronavirusu. „Reuters“ rašo, jog lėktuvas buvo užsakytas skrydžiui Į Hanedos oro uostą Japonijoje.…
Pasak Vytauto Grubliausko, 6 pacientai, kurie sirgo koronavirusu, jau pasveiko. Ko gero pati šviesiausia žinia per pastarąjį laikotarpį visoje Lietuvoje! Atlikus pakartotinus tyrimus KUL, buvo konstatuota kad net šeši pacientai (jau buvę 🙂 PASVEIKO! Džiaugiuosi…3,190  
Back to Top ↑