Labai garsi astrologė įvardino 4 labiausiai dvasiškai atsparius nelaimėms Zodiako ženklus!
Sąžiningai, aš gana dažnai maniau, kad, nepaisant mano išorinio švelnumo, buvau dvasiškai stipresnė nei mano vyras.
Aš visada jį remiu ir įkvepiu. Dabar viskas tapo aiškiau, kodėl taip yra.
Alena Kurilova teigia, kad Zodiako ženkluose yra dvasiškai atsparių zodiako ženklų, kurie gali išgyventi ir paversti bet kokią nelaimę į savo naudą, ir yra tokių, kuriems reikia daugiau apsaugos ir paramos nei kitiems.
Mane tai sukrėtė, kad kai kurie zodiako ženklai, kurie pasižymi tikslingumu ir pasitikėjimu savimi, nebuvo įtraukti į šį sąrašą. Taigi kas tarp zodiako ženklų yra labiausiai atsparus ir kaip šis pasipriešinimas pasireiškia gyvenime.
Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują dainą „Aš savo laimę radau“ ir jaudinantį jos vaizdo klipą. Šiuo nelengvu laikotarpiu žinoma moteris kviečia visus prisiminti savo pačias šilčiausias gyvenimo akimirkos ir jomis dalintis su kitais.  …
Jei šaldytuve turite kefyro, galite nesunkiai paruošti skanius naminius meduolius. Sudėtis: 350 ml kefyro 1 puodelis cukraus 2 kiaušinio tryniai 1 kiaušinio baltymas 1 šaukštas medaus 3 šaukštai aliejaus 1 šaukštelis (nepilnas) sodos 4 puodeliai…Oro ženklų elemente Vandenis yra labiausiai dvasiškai atsparus zodiako ženklas. Vandenis yra nepagrįsti svajotojai..
Jie stebina daug, bet jie iš tikrųjų žino, kaip planuoti viską, ko jie nori. Su tokiu tvirtumu, vargu ar kas nors gali ginčytis.
Vidutinio atsparumo yra Svarstyklės. Jie tai pat geba būti dvasiškai atsparūs, bet ne visada tai priklauso nuo jų. Kartais bėdų nevisada pavyksta išvengti..
Tie, kuriems reikia dvasiško atsparumo, yra Dvyniai. Tiesa ta, kad mažai žmonių žino ir supranta, kiek dvilypumas gali juos sunaikinti. Tik artimas asmuo gali padėti jiems pasirinkti…
Tarp ugnies ženklų Šaulys yra labiausiai dvasiškai atsparus. Jie yra optimistai, kurie visada tiki geriausiais ir jų tikėjimas, gali pakeisti tikrovę.
Vidutinė atsparumo yra liūtai. Nors jie su savo galvomis laikomi aukštais, jie patiria sunkumų, tačiau vis dėlto jie negali to daryti be savo artimųjų pagalbos.
Tie, kuriems reikia atsparumo, yra Avinas.
Nors mitai apie neįtikėtiną šio ženklo galią, iš tiesų, viduje esantys Avinai dažnai nusivylę žmonėmis ir dažnai išmeta savo nepasitenkinimą kitiems aplinkiniams, stengdamiesi paslėpti, kad jiems reikia pagalbos.
Tarp žemės ženklų, Ožiaragiai yra labiausiai dvasiškai atsparūs. Nėra gyvenimo kliūties, kurios Ožiaragis nebūtų įveikęs.
Vidutinis atsparumas yra Mergelių. Nors, kaip ir Ožiaragis, jie įveikia etapus, kuriuos paruošia gyvenimas, tačiau jie dažnai pasitiki tais, kurie nėra verti pasitikėjimo.
Tiems, kuriems reikia paramos tarp žemės ženklų, yra Jautis. Bet kokie pasikeitimai jiems yra labai sunkūs, todėl jiems labai reikia asmens, kuris apsaugos nuo išbandymų..
Tarp vandens ženklų, labiausiai dvasiškai atsparūs yra Skorpionai. Šis ženklas yra stipriausias iš visų zodiako ženklų.
Svarbu tai, kad jie pasitiki tik savimi. Todėl jų gyvenimas yra mistinių sutapimų ir sėkmingų nelaimingų atsitikimų serija.
Kaip ir Skorpionai, jie yra dvasiškai atsparūs nelaimėms, tačiau kartais jiems nepavysta išvengti bėdų… Šio ženklo atstovai nekovoja ir pasiduoda likimui..
Tie, kuriems reikia paramos, yra vėžys. Vėžiai yra labai pažeidžiami ir jiems reikia daugiau šiltų draugysčių..
Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują dainą „Aš savo laimę radau“ ir jaudinantį jos vaizdo klipą. Šiuo nelengvu laikotarpiu žinoma moteris kviečia visus prisiminti savo pačias šilčiausias gyvenimo akimirkos ir jomis dalintis su kitais.  …
Jei šaldytuve turite kefyro, galite nesunkiai paruošti skanius naminius meduolius. Sudėtis: 350 ml kefyro 1 puodelis cukraus 2 kiaušinio tryniai 1 kiaušinio baltymas 1 šaukštas medaus 3 šaukštai aliejaus 1 šaukštelis (nepilnas) sodos 4 puodeliai…8,280  
Back to Top ↑