Laimingiausi žmonės tie, kurie moka teisingai išeiti
  1. Išeikite iš darbo, kurio nekenčiate.

Arba iš darbo, kuriame jūs plušate ilgus metus ir nematote progreso ar tinkamo įvertinimo. Tai lengviau, nei jūs manote – rasti tai, kas bus jums labiau prie širdies, pradėti naują karjerą arba rasti tą, kuris tiki jūsų talentu ir pasiruošęs suteikti jums šansą.

  1. Gana ieškoti pasiteisinimų savo pusėtinam gyvenimui.

Gana tikėti, kad aplinkybės stipresnės už jus. Mes manome, kad darome sau paslaugą, versdami save būti patenkintais tuo, kas yra, arba priimti gyvenimą, kuriuo mes nesižavime.

  1. Palikite abejotiną meilę.

Palikite toksiškus santykius, tuos, kurie daro jus apgailėtinu, tuos, kuriuos nežinote kaip pavadinti. Duokite sau laiko išgyventi išsiskyrimą, paverkite, bet išeikite, baikite juos, todėl kad be jų akivaizdžiai bus geriau.

  1. Išeikite iš draugų, kurie jus žemina.

Tie, kurie leidžia sau nemalonius juokelius jūsų adresu, bando būti aukštesni jūsų sąskaita, kurie nedaro jūsų gyvenimo geresniu, kurie rodo jūsų trūkumus.

  1. Palikite miestą, kuriam jūs daugiau nepriklausote.

Kur niekas niekada nesikeičia, kur jūs jau žinote kiekvieną kampelį, kur kiekvienas žino, kas jūs. Miestą, kuris laužė jus pernelyg daug kartų.

  1. Gana sakyti „taip“, kai jūs norite sakyti „ne“.

Gana rizikuoti savo sveikata ir gerove, todėl kad jūs nenorite liūdinti kitų žmonių. Gana jausti, kad jūs turite dalyvauti visur, kur jus kviečia. Gana pasiduoti spaudimui.

  1. Nustokite taip smarkiai pergyventi, ką pagalvos kiti.

Gana prisitaikyti prie kitų, kad jiems įtiktumėte, gana gyventi su kažkieno palaiminimu. Gana galvoti apie tai, ką jie pasakė, gana tikėti, kad jie žino jus geriau nei jūs žinote save.

  1. Palikite savo praeitį.

Jūs daugiau negyvenate joje, ir ji neturi jūsų persekioti kaskart, kai jūs bandote judėti toliau. Palikite buvusias klaidas, nesėkmes, tą praeitį, kuri jau necharakterizuoja jūsų.

  1. Nustokite sau meluoti.

Širdies gilumoje jūs žinote, iš kur jūs norite išeiti. Jūsų širdis žino, kada tai teisinga padaryti. Jūsų protas žino, kad su jumis viskas bus gerai, kai jūs išeisite.

Vienišos mamos patvirtins, kad labai sudėtinga kurti naujus santykius, kai vaiko priežiūra gula ant jos vienos pečių. Kasandra sugebėjo per socialinius tinklus susipažinti su impozantiškus vyriškiu – Grantu. Jie ėmė susitikinėti ir viskas tapo gana…
Analizuojant paskutinius tyrimus ir tikslias apklausas, galima išskirti 10 svarbiausių priežasčių: Jūs tvirtai įsitikinę, kad visada teisūs. Tėvai ir vaikai turi skirtingas vieno ir to paties įvykio versijas, todėl kad jie turi priešingus požiūrius. Kol…Vienišos mamos patvirtins, kad labai sudėtinga kurti naujus santykius, kai vaiko priežiūra gula ant jos vienos pečių. Kasandra sugebėjo per socialinius tinklus susipažinti su impozantiškus vyriškiu – Grantu. Jie ėmė susitikinėti ir viskas tapo gana…
Analizuojant paskutinius tyrimus ir tikslias apklausas, galima išskirti 10 svarbiausių priežasčių: Jūs tvirtai įsitikinę, kad visada teisūs. Tėvai ir vaikai turi skirtingas vieno ir to paties įvykio versijas, todėl kad jie turi priešingus požiūrius. Kol…1,786  
Back to Top ↑