Ligotas rudas katinas tapo veterinarijos klinikos darbuotoju
Iki 7 metų Volteris gyveno įprastą sotų naminio katino gyvenimą. Bet paskui dėl nežinomų priežasčių jis atsidūrė gatvėje. Tuo metu rudasis ūsuotis jau turėjo stuburo problemų ir sunkiai judėjo. Galbūt dėl šios priežasties šeimininkas ir atsikratė ligoto gyvūno. Nelaimingas katinėlis ilgai gyveno gatvėje, ir niekas nenorėjo jam padėti.

Tačiau kartą Volteriui pasisekė, į jį atkreipė dėmesį vienas geras žmogus ir atvežė į Lollypop fermą, į kurią atveža įvairius paliktus gyvūnus.

Vargšą iškart nugabeno į veterinarijos kliniką. Be pagrindinio susirgimo, katinėlio letena buvo sužeista ir prasidėjo pūliavimas, kas kėlė jam siaubingą skausmą. Ant jo kūno gyveno galybė blusų, o kailis susivėlė ir susidarė kaltūnai.

Volterio letenėlę pagydė, gyvastį išnaikino, išmaudė ir sušukavo. Katinėlis iškart pasidarė žaviu gražuoliu. Tiesa, stuburo atstatyti nepavyko, tačiau katinas ir taip žymiai geriau jaučiasi.

Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…
Seserys Ervina ir Prefina Bangalo gimė 2018 m birželį Centrinėje Afrikos respublikoje. Ir pasirodė, kad jos atėjo į pasaulį suaugusios pakaušiais. Neurochirurgai, atlikdami apžiūrą, aptiko retą patologijos formą, dėl kurios kai kurios svarbios galvos smegenų…Paskui rudasis ūsuotis vėl išmoko džiaugtis gyvenimu, jis tapo geras ir mielas. Dabar murklys gyvena prieglaudoje, juo gerai rūpinasi ir myli. Volteris pasirodė labai geraširdis katinas ir su laiku ėmė padėti kitiems fermos augintiniams. Jam patiko veterinarijos klinika, o tiksliau jos skyrius, kur augintiniai guli po operacijų. Volteris užsiėmė tokių pacientų slaugymu. Ypač jam prie širdies rūpintis kačiukais, jis juos glamonėja ir laižo lyg mama.

Taip pat rudasis medicinos brolis padeda atsistatyti šuniukams, vištoms, avelėms ir kitiems fermos gyventojams. Štai toks geras ir švelnus pasirodė šis mielas Volteris. Norisi tikėti, kad jam dar pasiseks sutikti gerą žmogų, kuris paims jį iš prieglaudos.

Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…
Seserys Ervina ir Prefina Bangalo gimė 2018 m birželį Centrinėje Afrikos respublikoje. Ir pasirodė, kad jos atėjo į pasaulį suaugusios pakaušiais. Neurochirurgai, atlikdami apžiūrą, aptiko retą patologijos formą, dėl kurios kai kurios svarbios galvos smegenų…1,067  
Back to Top ↑