Liūdna, bet tiesa: kodėl geros moterys vertinamos mažiausiai
Jei moteris gera, tai nereiškia, kad ji kvaila ir naivi. Ji mato tą patį, ką ir kiti.
Ji moka skirti tiesą nuo melo ir žino, kas myli ją, o kas tiesiog imituoja jausmus. Ji viską supranta, tačiau tiki, kad gali pakeisti žmogų į gera.
Gera moteris lengvai randa meilę savo sielos gelmėje ir ieško tikrų, ilgų santykių. Ji siekia rasti partnerį, kuris taps jai geriausiu draugu, kuris priims ją tokią, kokia ji yra ir leis jai išreikšti savo meilę taip, kaip ji panorės.
Tokia moteris nežiūri į santykius kaip į žaidimą ir nemanipuliuoja jausmais. Ji turi charakterį, ji moka atleisti. Ji mano, kad kiekvienas nusipelno antro šanso. Ji mato žmonėse geriausia ir laiko, kad kiekvienas gali klysti. Kiekvienas mūsų daro tai, ko gailisi, bet mes mokomės iš savo klaidų.
Bet kas gali pradėti savo gyvenimą nuo nulio. Gera moteris širdyje vadovaujasi ne taisyklėmis, o humaniškumo jausmu. Jai nereikia žmogaus, kad sakytų jai, kokia ji turi būti, todėl kad ji myli save tokią, kokia ji yra.
Ji žvelgia į savo gerumą kaip į palaiminimą. Ji žino, kad jos gerumas ne visada bus jai naudingas, bet ji įsitikinusi, kad galų gale ši savybė atves ją ten , kur ji yra. Ši moteris nepriklausys nuo kitų žmonių nuomonių. Ji žino, kad ją dažnai neteisingai supras arba kritikuos, bet ji visada jausis per žingsnį toliau už kitus. Tai visada bus susiję su kažkuo dvasingu ir giliu. Ji pasitikės visata ir matys kažką gražaus bet kokioje situacijoje.
Ji mato skausmo grožį ir randa būdą būti gera net kai tai būna sunku. Ji rinksis gėrį, net jei susidurs su priešišku elgesiu. Bet tai dažnai reiškia, kad jos gerumu piktnaudžiaus. O tai reiškia, kad jai skaudės.
Bet netgi tai nepadaro jos širdies žiauria.
Verslininkas vardu Siun Šuichua kreipėsi į specialią kompaniją tam, kad nugriautų medinius namus kaime, kuriame išaugo. Ir jei jūs nusprendėte, kad jų vietoje jis nusprendė statyti kokį nors pramogų kompleksą ar kažką panašaus, tai jūs…
Neurochirurgas Vladas Siurea papasakojo viską, ką reikia žinoti apie jūsų smegenų stimuliacijos ir poilsio metodus. „KAIP NEUROCHIRURGAS, AŠ DAŽNAI MATAU SAVO PACIENTŲ VEIDUOSE KANČIĄ. NEUROCHIRURGINIS ĮSIKIŠIMAS BAUGINA JUOS DAR LABIAU, NEI PAČIOS PROBLEMOS. IR TAI…Verslininkas vardu Siun Šuichua kreipėsi į specialią kompaniją tam, kad nugriautų medinius namus kaime, kuriame išaugo. Ir jei jūs nusprendėte, kad jų vietoje jis nusprendė statyti kokį nors pramogų kompleksą ar kažką panašaus, tai jūs…
Neurochirurgas Vladas Siurea papasakojo viską, ką reikia žinoti apie jūsų smegenų stimuliacijos ir poilsio metodus. „KAIP NEUROCHIRURGAS, AŠ DAŽNAI MATAU SAVO PACIENTŲ VEIDUOSE KANČIĄ. NEUROCHIRURGINIS ĮSIKIŠIMAS BAUGINA JUOS DAR LABIAU, NEI PAČIOS PROBLEMOS. IR TAI…4,255  
Back to Top ↑