Mažylei atminti: širdį verianti šeimos, netekusios vaiko, fotosesija
Tai buvo įprastas nėštumas ir būsimoji mamytė Emili Mackliren jautėsi puikiai. Emili ir jos vyras Ričardas Steilis laukė savo pirmosios dukters gimimo.

Kartą ryte Emili sunerimo – paprastai gana aktyvi mergaitė nustojo judėti. Ji tuoj pat nuvyko į ligoninę atlikti ultragarso tyrimo. Naujiena sugniuždė būsimą mamą: vaiko širdelė neplaka, virkštelė apsisuko apie mergaitės kaklą ir uždusino ją.

Gydytojai leido Emili rinktis – gimdyti negyvą mergaitę natūraliai ar atlikti pjūvį. Pora pasirinko antra ir kitą rytą sielvarto prislėgti tėvai grįžo į ligoninę operacijai. Emili ir Ričardo draugai pakvietė profesionalų fotografą įamžinti mažylės atminimo.
Sunku patikėti, kad fotografijose – negyva naujagimė. Juk Monro Vera ( tokį vardą tėvai sugalvojo savo mažylei) atrodo kaip bet kuris kitas naujagimis.

Mergaitė gimė kaip rausvaplaukė saulutė, labai panaši į savo tėtį, mažylė svėrė beveik 3 kg.

Visi pažįstami, draugai ir kolegos nesuprato mano poelgio ir nepateisino jo. Jie tiesiog gūžčiojo pečiais, o vienas kolegų pareiškė, kad man pavažiavo stogas. Tačiau aš visiškai suvokiau, kur aš einu ir nė karto to nepasigailėjau!…
Atrodytų, ir kodėl gi paprastas balkonas gali nervinti aplinkinius. Kabo sau…nepatogumų nekelia, bendro vaizdo negadina. Taip ir būtų daugeliu atvejų, tačiau mūsų aplinkoje galima sutikti tokį kiekį įvairių balkonų, kurie ne tik nervina, bet tiesiog…Po to, kai Monro tėvai patalpino savo dukters fotografijas Facebooke, jie ėmė gauti šimtus atsiliepimų ir palaikymo žodžių nuo visiškai nepažįstamų žmonių. Daugiau nei 100 milijonų žmonių pamatė mažylės foto ir negalėjo praeiti pro svetimą skausmą.

Emili ir Ričardas nesitikėjo tokios pagalbos ir dėmesio. „Iš pradžių mes padarėme tai sau, kad fotografijos taptų atminimu apie mūsų dukterį, bet paskui nusprendėme pasidalinti jomis su pasauliu. Mes gavome daug meilės ir palaikymo ir tai tikrai tapo palaiminimu mūsų šeimai“,- pasakė Emili.

Visi pažįstami, draugai ir kolegos nesuprato mano poelgio ir nepateisino jo. Jie tiesiog gūžčiojo pečiais, o vienas kolegų pareiškė, kad man pavažiavo stogas. Tačiau aš visiškai suvokiau, kur aš einu ir nė karto to nepasigailėjau!…
Atrodytų, ir kodėl gi paprastas balkonas gali nervinti aplinkinius. Kabo sau…nepatogumų nekelia, bendro vaizdo negadina. Taip ir būtų daugeliu atvejų, tačiau mūsų aplinkoje galima sutikti tokį kiekį įvairių balkonų, kurie ne tik nervina, bet tiesiog…1,821  
Back to Top ↑