Meilė katėms liudija apie psichologinę sveikatą
 

Kai kurie žmonės jaučia nepakantumą katėms, ir priežasties jie nurodyti negali. Psichologai tvirtina, kad tai priežastis rimtai susimąstyti ir kažką pakeisti savo gyvenime.

Jau seniai įrodyta, kad kačių paskirtis žmogaus gyvenime yra visai ne pelių ir žiurkių gaudymas. Šis gyvūnas turi unikalią bioenergetinę sistemą, kuri rezonuoja su žmogaus biolauku ir yra pajėgi tą biolauką atstatinėti.

Ne veltui kačių šeimininkai tvirtina, kad jų augintiniai gali juos išgelbėti nuo galvos skausmų, sureguliuoti kraujospūdį, nuraminti, sureguliuoti miegą, išgydyti kitas ligas, susijusias su energetinės auros pažeidimais.

Bet pasirodo, kad namuose gyvenanti katė dar yra ir tikslus indikatorius to, kokia yra situacija namuose ir ar pozityvi energija yra vyraujanti.

Jei šeimoje viskas gerai – katė gerai valgo, daug miega, dažnai rausiasi, yra labai švari.

Jei namuose būna skandalai, santykiai yra sudėtingi, katė pradeda nervintis, pradeda „rėkti“ ant kaltininko, nustoja praustis, pridaro eibių ir gadina geriausius daiktus.

Jūs tikrai esate ne kartą pastebėję, kad jei nuskriaudžiamas vaikas, katė būtinai prie jo prieis ir paglamonės – ji tokiu būdu atstato vaiko dvasinę pusiausvyrą.

Jeigu vyksta barnis, katė būtinai sureaguos, ir stos teisiojo pusėn.

 

 

Psichologai išsiaiškino pagrindinius žmonių, negalinčių pakęsti kačių, tipus

Daugiau kaip 90% žmonių, turinčių priklausomybę nuo alkoholio arba jų tėvai turėjo tą priklausomybę, nemyli kačių. Nejaukūs santykiai su katėmis yra ir sunkaus likimo moterų, kurias vyrai nepelnytai išdavė, nuskriaudė, taip pat žmonių, kurie vaikystėje kentė fizinę ir moralinę prievartą.

Žmonės su karminėmis nuodėmėmis – nusikaltėliai, prievartautojai, vagys ir apgavikai tiesiog bijo kačių. Jie jaučia, kad katė energetiniame lygmenyje žino apie jų slaptas nuodėmes, todėl veja gyvūną kuo toliau nuo savęs.

Negatyvios emocijos katėms kyla ir žmonėms, kurie skaito save neįvertintais, jie pasąmonės lygmenyje supranta, kad tai ne veltui, bet sąmoningai nori, kad visas pasaulis jais žavėtųsi. O katės jaučia būtent tai, kas yra pasąmonėje, t.y. tiesą, ir tai tokiems žmonėms iššaukia atstūmimą.

Kiekvienas žmogus turi savo unikalius angelus sargus. Kas turi vieną angelą, o kas ir daugiau; bet visada galima pasikviesti į pagalbą dar. Angelai gerbia jūsų valios laisvę ir nesikiš, jei jūs jų nepaprašysite – nebent…
Kai kurie vyrai ir toliau galvoja, kad moters vieta yra virtuvėje, vaikų auklėjimas – tai jos tiesioginė pareiga, o jie pasiruošę dirbti ir kartais atlikti „vyrišką darbą“. Apie partnerystę santuokoje mažai kas galvoja. Neseniai pas…
Kiekvienas žmogus turi savo unikalius angelus sargus. Kas turi vieną angelą, o kas ir daugiau; bet visada galima pasikviesti į pagalbą dar. Angelai gerbia jūsų valios laisvę ir nesikiš, jei jūs jų nepaprašysite – nebent…
Kai kurie vyrai ir toliau galvoja, kad moters vieta yra virtuvėje, vaikų auklėjimas – tai jos tiesioginė pareiga, o jie pasiruošę dirbti ir kartais atlikti „vyrišką darbą“. Apie partnerystę santuokoje mažai kas galvoja. Neseniai pas…1,604  
Back to Top ↑