Meilužė galėjo padaryti mane laimingu, bet aš pasirinkau žmoną!
Aš įsimylėjau nuostabią merginą, pačią gražiausią pasaulyje. Mes susituokėme ir greitai tapome tėvais. Viskas buvo gerai, bet aš ėmiau žmonai skirti mažai dėmesio, ji visada buvo pavargusi.

Aš nusprendžiau susirasti meilužę, kuri patenkintų visus mano įgeidžius, bet tokią sunku rasti. Ir štai įvyko stebuklas – pas mus į darbą atėjo prabangi moteris, besirūpinanti savimi stilinga gražuolė. Aš ėmiau asistuoti jai, vis kviečiau į pasimatymus, kartais susitikdavome.

Tokiu būdu gerokai suartėjome ir ji pažadėjo, kad viskas pas mus bus ryt vakare.

O taip! Aš pasijaučiau visagaliu, nenugalimu, juk tokia gražuolė bus mano.

Toks nudžiugęs aš nuvažiavau namo. Namuose manęs laukė žmona, visiškai išvargusi, vos priėjo man atidaryti duris. Ji pažiūrėjo į mane, ir man pasirodė, kad aš jos akyse matau ašaras.

Pasirodė!

Ji atsigulė miegoti, kai aš nuėjau pažiūrėti vaikučių ir ko nors pavalgyti. Po to aš nuėjau į miegamąjį. Žmona miegojo, o šalia gulėjo mūsų šeimyninis fotoalbumas. Nusprendžiau pavartyti, kadangi miego visai nesinorėjo, kai įsisamoninau, kad rytoj mano pergalės diena.

Štai pirmos mūsų nuotraukos. Mano žmona atrodo puikiai, tokia šauni, linksma. Mūsų buitinis gyvenimas kažką manyje sugriovė, turbūt aš ir nesupratau, kad nevertinu savo žmonos taip kaip anksčiau.

Aš staiga supratau, kad neskyriau žmonai pakankamai dėmesio, nepakankamai jai padėjau, nedovanojau dovanų kaip anksčiau, nedovanojau puokščių.

Aš kaltas!

Bet aš galiu suspėti pasitaisyti. Buvo 4 ryto, aš paskambinau mamai ir paprašiau rytoj pasiimti vaikus pas save nakčiai, išėjau nupirkti gražios puokštės – man pasisekė – netoliese buvo 24 val dirbanti parduotuvė.

Anksti ryte aš jai paruošiau skanius pusryčius ir atnešiau į lovą kavos. Žmona nustebusi žiūrėjo į mane, o kai pamatė puokštę, negalėjo tuo patikėti, buvo tokia laiminga!

Greitai aš grąžinau mūsų buvusius jausmus: mes tapome artimesni, vaikščiojome į pasimatymus, atjaunėjome ir vėl mylėjome vienas kitą kaip anksčiau.

Jūs nepatikėsite – ji pražydo! Ėmė mylėti mane dar labiau, darė viską, kad aš jausčiausi gerai.

O „meilužei“ aš atsakiau!

Ką aš noriu tuo pasakyti?

Jūsų moteris – jūsų atspindys! Mylėsite ją ir rūpinsitės kaip karaliene – ji ir bus jums karaliene! Laimę dovanoti galite jūs patys, o gausite dvigubai daugiau!

Jūs jau spėjote susipažinti su šiuo mažyliu? Ne? Tada jūs dabar pamatysite stebuklingą vaiką su pačiais puriausiais plaukais pasaulyje. Kai tik jo fotografijos pateko į internetą, jos iškart surinko didžiulį kiekį „laikų“. Abejingu likti neįmanoma.…
Kotletus iš daržovių jūs paruošite per 15 min: pakanka išimti iš šaldiklio pakelį šaldytų daržovių mišinio. Brokoliai, žiediniai kopūstai, paprika ir morkos – jokios egzotikos.  Užtai gausite lengvą įdomaus skonio patiekalą. Kaip žinoti, gal visiškai…Jūs jau spėjote susipažinti su šiuo mažyliu? Ne? Tada jūs dabar pamatysite stebuklingą vaiką su pačiais puriausiais plaukais pasaulyje. Kai tik jo fotografijos pateko į internetą, jos iškart surinko didžiulį kiekį „laikų“. Abejingu likti neįmanoma.…
Kotletus iš daržovių jūs paruošite per 15 min: pakanka išimti iš šaldiklio pakelį šaldytų daržovių mišinio. Brokoliai, žiediniai kopūstai, paprika ir morkos – jokios egzotikos.  Užtai gausite lengvą įdomaus skonio patiekalą. Kaip žinoti, gal visiškai…17,240  
Back to Top ↑