Menininkas kelis metus fotografavo voveres. Rezultatas stebina!
Švedų-olandų fotografas Girtas Veggenas savo gyvenimą ir darbą paskyrė gyvosios gamtos fotografavimui. Už šį darbą jis gavo daug tarptautinių apdovanojimų. Vienas iš paskutiniųjų jo pomėgio – tai voverės! Tos nuostabios voverės taip priprato prie fotosesijų, kad leidžia sukurti ištisus spektaklius! Pažiūrėkime.
Fotografas prisimena, kad viskas prasidėjo ne nuo voverių, bet nuo lapių. Tuomet jis persikėlė gyventi į namą pamiškėje ir jau netrukus susitiko su miško gyventojais. Jei dirbi atsargiai ir anksti ryte, kai žmonės dar miega ir aplink vyrauja tyla, šalia žmonių namų galima pastebėti daug žvėrelių. Belieka tik nustatyti aparatūrą ir laukti tinkamo momento.
Voverės atsirado labai palankiu momentu, kuomet Girtas buvo sukaupęs didelį gyvūnų fotografavimo patirtį, o jo prieangyje buvo įrengta aparatūrą bei jos priedai. Tik imk ir fotografuok, kuo jis ir užsiėmė, ir taip įsitraukė į šią veiklą, kad vos suvokė, kad praėjo jau keleri metai. Fotografas savo geriausius darbus nusiuntė į konkursą ir netikėtai suprato, kad jo voverės – puikios!
Voveres galima fotografuoti ištisus metus, tik yra viena problema – jos greitai pripranta prie fotosesijų, kas atsispindi nuotraukose. Geriausia, kai žvėreliai lieka natūraliais, todėl fotografas dirba su mažomis voverėmis, kurios dar mažai pažįsta žmonių aplinką. Dėl šios priežasties Girtui teko dirbti ilgai, nes jis turėjo laukti naujų jauniklių.
Šiandien Girtas Veggenas pripažintas voverių guru-fotografu, jis reguliariai veda seminarus, kad išmokytų savo kolegas šių gražių gyvūnėlių filmavimo meno. Norinčių yra labai daug, nes visiems patinka fotografo darbai, o Jums?
Teisingose kavinėse kartu su puodeliu aromatingos kavos klientams patiekia stiklinę švaraus vėsaus vandens. Kavos pupelė turi visiems žinomą žvalinantį alkaloidą, vadinamą kofeinu, pasižymintį ryškiai išreikštu tonizuojančiu poveikiu.  O vidinėje pupelės dalyje yra dar vienas alkaloidas…
Jie nesavanaudiški Nepaisant to, kad Šauliui reikia laiko, kad pradėtų gerai su jumis elgtis, kai tik jie tai padarys, jūs suprasite, kokia didžiulė jų širdis. Jie visada stato draugą pirmoje vietoje ir su džiaugsmu padės…Teisingose kavinėse kartu su puodeliu aromatingos kavos klientams patiekia stiklinę švaraus vėsaus vandens. Kavos pupelė turi visiems žinomą žvalinantį alkaloidą, vadinamą kofeinu, pasižymintį ryškiai išreikštu tonizuojančiu poveikiu.  O vidinėje pupelės dalyje yra dar vienas alkaloidas…
Jie nesavanaudiški Nepaisant to, kad Šauliui reikia laiko, kad pradėtų gerai su jumis elgtis, kai tik jie tai padarys, jūs suprasite, kokia didžiulė jų širdis. Jie visada stato draugą pirmoje vietoje ir su džiaugsmu padės…


1,464  


ChargedBack to Top ↑