Mergaitė gavo iš pamotės dovaną, pasižiūrėjo į pakuotės vidų ir negalėjo sulaikyti ašarų
Kartais būna sunku išrinkti dovaną žmogui, kurį myli visa širdimi. Dar sunkiau – surasti tokią dovaną, kuri suteiktų tikro džiaugsmo.

Tokia dovana ne tik simbolizuoja meilę, kurią jauti tam žmogui, bet ir parodo, kaip atsakingai tu rinkai tą dovaną. Greičiausiai būtent apie tai galvojo Bridžit, kai gimtadienio proga rinko dovaną savo podukrai Heilei, bet ji tikrai nesitikėjo tokios reakcijos.

Aš manau, kad Heilė niekada nepamirš šio savo gimtadienio, kurį atšventė metų pradžioje su savo draugais ir šeima.

Kai Heilės pamotė Bridžit atėjo į mergaitės gimtadienį, nešina savo supakuota dovana, viskas pakrypo netikėta linkme.

Heilė atidarė paketą ir pamatė ten pliušinį žaisliuką.

Ji buvo sujaudinta ir pagalvojo, kad žaisliukas labai mielas, bet ji nežinojo, kad Bridžit įdėjo į paketą dar vieną daiktą.

Viena senyvo amžiaus Toronto gyventoja nusprendė parduoti savo namą, kuriame praleido 72 gyvenimo metus. Iš išvaizdos atrodo, kad čia tik paprastas plytinis namas, tačiau palaukite kol užeisime į vidų. Įdomu tai, kad remontas nedarytas jau…
tudentai – labai ypatinga liaudis. Jie sugeba paromis nemiegoti, „eksternu“ ruoštis egzaminams, o paskui tiek pat parų iš eilės miegoti. Maitinasi jie, kaip jau yra žinoma, pagrinde oru, bet tuo pačiu yra budrūs, linksmi ir…Heilė toliau apžiūrinėjo paketą ir suprato, kad ten yra dar kažkas!

Tai buvo dokumentas su kažkokiais įrašais…

Jūs juk jaudinatės, kai dovanojate dovaną, nežinote, ar dovana patiks. Tikriausiai būtent apie tai ir galvojo Bridžit, kai padovanojo šį dokumentą savo podukrai.

Dokumente buvo rašoma, kad Bridžit pareiškimas dėl Heilės įdukrinimo yra patenkintas ir dabar ji oficialiai yra Heilės mama. Kokia buvo mergaitės reakcija? Tai sujaudino mane iki sielos gelmių!

Tai taip miela!Viena senyvo amžiaus Toronto gyventoja nusprendė parduoti savo namą, kuriame praleido 72 gyvenimo metus. Iš išvaizdos atrodo, kad čia tik paprastas plytinis namas, tačiau palaukite kol užeisime į vidų. Įdomu tai, kad remontas nedarytas jau…
tudentai – labai ypatinga liaudis. Jie sugeba paromis nemiegoti, „eksternu“ ruoštis egzaminams, o paskui tiek pat parų iš eilės miegoti. Maitinasi jie, kaip jau yra žinoma, pagrinde oru, bet tuo pačiu yra budrūs, linksmi ir…


5,682  


ChargedBack to Top ↑