Merginą gyvą palaidojo po žeme tačiau ją išgelbėjo auksinis žiedas! Pati netikėčiausia išsigelbėjimo istorija!
Neįtikėtini faktai iš viso pasaulio.

1. Argentina – vienintelė valstybė, pavadinta cheminio elemento vardu. Iš lotynų kalbos išverstas žodis argentum reiškia „sidabras“.

2. Garsą galima pamatyti. Pavyzdžiui, stipraus sprogimo banga sugeba taip suspausti orą, sukeldama didelį oro tankį, kad jis gali mesti šešėlį, kuris bus matomas.

3. Pirmasis istoriją apie obuolį, nukritusį Niutonui (Isaac Newton) ant galvos, papasakojo Volteras (Voltaire) savo esė apie Niutoną. Pats Niutonas niekada šios istorijos nepasakojo.

4. 1954 m. komiksai apie antiną Donaldą Daką buvo išimti iš Suomijos bibliotekų, nes piešiniuose jis buvo vaizduojamas be kelnių.

5. Klajoklio albatroso sparnų ilgis siekia 3,7 m – tai ilgiausi paukščio sparnai. Smulkiausias jūrinis paukštis – taip pat albatrosas, tik mažasis.

6. Mocartas (Mozart) negyveno skurde. Jis gaudavo didelius autorinius atlyginimus. Pavyzdžiui, už vieną valandą fortepijono pamokų jis gaudavo 2 guldenus, nors jo tarnaitė gaudavo 12 guldenų per metus. Tačiau dėl itin prabangaus gyvenimo būdo jis įsiskolino, paliko krūvą skolų ir iš tikrųjų buvo palaidotas kaip beturtis.

7. Tai, kad plaukai ir nagai auga po mirties – legenda. Iš karto po mirties visų organizmo ląstelių dalijimasis nutrūksta.

8. 1974 m. Kaire egiptologai nustatė, kad Ramzio II mumija labai greitai ỹra. Buvo nuspręsta nedelsiant ją nuskraidinti į Prancūziją ir ten išnagrinėti. Dėl to mumijai buvo išduotas egiptiečio pasas, o grafoje „profesija“ – įrašyta „miręs karalius“. Paryžiuje mumija pasitikta išrikiavus karių garbės kuopą, tarsi pasitinkant tikrą karalių.

9. 1952 m. gruodžio 5 d. dėl neįprastai šalto rūko Londonas buvo apgaubtas Didžiojo smogo, susidedančio iš anglių dūmų ir automobilių išmetamųjų dujų, kuris išsisklaidė tik per 5 dienas. Šis įvykis tapo tikra katastrofa, per kurią žuvo iki 12 000 žmonių. Nuo tos akimirkos prasidėjo šiuolaikinis aplinkosaugos judėjimas.

10. Elektrai laidžiausias metalas – sidabras, pats tvirčiausias – chromas, jis tvirtesnis net už volframą, pats minkščiausias – cezis, kuris lydosi +28 °C temperatūroje.

11. Daugiau nei trisdešimties šalių valstybinis simbolis yra liūtas.

12. Garsi prancūzų aktorė Sara Bernar (Sarah Bernhardt) būdama 70-ies metų puikiai suvaidino 13-metę Džuljetą.

13. Didžiausia persvara pasiekti laimėjimai pasaulio futbolo čempionatų istorijoje priklauso ne Brazilijai, o Vengrijai. 1954 m. Vengrija laimėjo prieš Pietų Korėją rezultatu 9:0, o 1982 m. – prieš Salvadorą rezultatu 10:1.

14. Hipodrome, staigiai išsiverždamas į priekį, lenktyninis žirgas gali išvystyti 13 arklių galią.

15. 1712 m. Švedijos karalius Karlas XII nusprendė pereiti nuo Grigaliaus kalendoriaus prie Julijaus kalendoriaus. Dėl šios priežasties vasario mėnuo buvo papildytas dar dviem dienomis, todėl 1712 m. buvo vasario 30 diena.

16. Deimantai susiformuoja didesniame nei 200 km Žemės plutos gylyje. Tik dėl ugnikalnių išsiveržimų deimantai pernešami į gylį, pasiekiamą žmonėms. Šių akmenų amžiaus vidurkis – apie pusantro milijardo metų.

17. Koala – ne meškinas, o sterblinis žinduolis. Jie niekada negeria, o maitinasi tik eukalipto lapais.

18. Tarp keisčiausių pasaulio profesijų yra viščiukų lyties nustatymo operatorius ir prezervatyvų bandytojas.

19. Pagal statistiką, pačios pavojingiausios dvi pirmos ir dvi paskutinės laiptų pakopos.

20. Ožkų, avių ir aštuonkojų akių vyzdžiai yra stačiakampio formos.

21. Fluoro atmosferoje vanduo dega ne prasčiau nei degieji skysčiai.

22. Niekada negerkite stiprios kavos pavalgę riebaus maisto. Kanados mokslininkai iš Gelfo universiteto nustatė, kad riebaus maisto ir kofeino derinys per keletą minučių labai padidina cukraus kiekį kraujyje.

23. Venecijoje visada yra tiksliai 425 gondolininkai. 2009 m. birželio 26 d. 23-ejų metų Džordžija Boskolo (Giorgia Boscolo) tapo pirmąja pasaulyje sertifikuota Venecijos moterimi gondolininke.

24. Japonų patarlė sako: „Geras vyras – tas, kuris visada yra sveikas ir jo niekada nėra namuose.“

25. Gulbės giesmė – ne kas kita, kaip poetų hiperbolizuotas posakis. Gulbės moka giedoti ne geriau nei antys. Jos išleidžia panašų į trimito garsą, o dažniausiai tik šnypščia.

Skambinu jam, nebegaliu daugiau viena galvoti…testas parodė du brūkšnelius…begalinis pypsėjimas… Parą nemiegojau… 2 brūkšneliai… Ką daryti? Kaip dabar baigti universitetą? Viešpatie, o kaip mamai su tėčiu pasisakyti? Širdis kulnuose ir jo nėra šalia, kaip tyčia…
Nutukimas ir antsvoris yra viena iš dažniausiai pasitaikančių sveikatos problemų. Pagrindinės to priežastys yra sėdimas gyvenimo būdas ir nesveika mityba. Deja, ne visi gali lengvai numesti svorio. Todėl verta padėti mūsų kūnui ir būti sveikiems! Šiandien mes…

Skambinu jam, nebegaliu daugiau viena galvoti…testas parodė du brūkšnelius…begalinis pypsėjimas… Parą nemiegojau… 2 brūkšneliai… Ką daryti? Kaip dabar baigti universitetą? Viešpatie, o kaip mamai su tėčiu pasisakyti? Širdis kulnuose ir jo nėra šalia, kaip tyčia…
Nutukimas ir antsvoris yra viena iš dažniausiai pasitaikančių sveikatos problemų. Pagrindinės to priežastys yra sėdimas gyvenimo būdas ir nesveika mityba. Deja, ne visi gali lengvai numesti svorio. Todėl verta padėti mūsų kūnui ir būti sveikiems! Šiandien mes…


13,279  


ChargedBack to Top ↑